Küçük bir kırgınlık
AgnusDei
Üye
Arkadaşlar, bugün benim 33. yaş günüm. Dijitürk ve bilumum üye olduğum forumlardan (ki sadeec birşey indirmek için o anlığına üye olduğum ve bir daha girmediğim forumlar da dahil olmak üzere) e-maille bile olsa doğum günü mesajları aldım. Ama benim için en değerli site ve dergi olan bu forumdan hiçbirşey gelmemişti. İnsanlar böyle günlerde hatırlanmak ister, yanlış anlaşılmasın eleştirmek babında yazmıyorum bunları, sadece tavsiye olarak hani bu forumda da böyle doğum günlerine göre otomatik e-mail atan bir sistem konulamaz mı? Küçük de olsa böyle kırgınlıkların önüne geçmek adına ?
TheodrienTheodrien
Mod
Doğum günün kutlu olsun AgnusDei :) Öyle bir sistemin yapılacağından eminim. Berkant bu konuyu görünce işe koyulacaktır bile :)
Night EagleNight Eagle
Üye
Afedersin, yaşça benden epey büyüksün. Lakin otomatik doğumgünü mesajlarına anlam yüklemeni oldukça garipsedim açıkçası.
Elven_Archer
Üye
[center]hmm...
[img width=300 height=200]http://img174.imageshack.us/img174/5936/reportim8.jpg[/img]
böyle hayal ettim bi an.[/center]
thegame
Üye
AgnusDei dedi:

Arkadaşlar, bugün benim 33. yaş günüm. Dijitürk ve bilumum üye olduğum forumlardan (ki sadeec birşey indirmek için o anlığına üye olduğum ve bir daha girmediğim forumlar da dahil olmak üzere) e-maille bile olsa doğum günü mesajları aldım. Ama benim için en değerli site ve dergi olan bu forumdan hiçbirşey gelmemişti. İnsanlar böyle günlerde hatırlanmak ister, yanlış anlaşılmasın eleştirmek babında yazmıyorum bunları, sadece tavsiye olarak hani bu forumda da böyle doğum günlerine göre otomatik e-mail atan bir sistem konulamaz mı? Küçük de olsa böyle kırgınlıkların önüne geçmek adına ?

Doğumgünleri ile ilgili bir başlık var ama maalesef herkesin doğumgünü orada yazmıyor.(Benim dahil)
AgnusDei
Üye
İnsanların önemsediği şeyler, değer verdiği şeyler farklı olabilir NightEagle, önemsiyorum, zira ben bu siteyi önemsiyorum ve burdan benim için özel bir günün hatırlandığının bildirilmesi de, benim bu site tarafından önemsendiğimin küçük bir göstergesi. Hem ben bunu dediğim gibi, sadece kendim için değil, tüm bu site üyelerine yönelik talep etmiştim. Ve yanlış anlaşılmasın amacım eleştirmek de değil demiştim.
wincih
Üye
Agnusdei bu mesaj sana değildir genel bir meraktır.

İnsanlar bir yıl daha yaşlanmasının nesini kutlamak yada kutlanmasını ister ki? İyi yada kötü kısacık hayattan 1 yıl gidiyor zaten bu yeteri kadar büyük bir kayıp değil mi? Neyse aslında olsa iyi olur ama benim gibi doğumgünüymüş, gak günüymüş guk günüymüş gibi günlere anlam yüklemeyenler için anlamsız.
inesistente
Üye
ama psychonauts aldıydık hediye olarak?
AgnusDei
Üye
Hımmm, bir kere daha düşünebilirim öyleyse :D
Misafir
Ben de dahil olmak üzere insanlar özellikle doğum günlerinde bilimum siteden, kurumdan e-posta ve sms yağmuruna tutulmaktan bıkmış durumda. Ben bu mailleri diğer spam mail'lerden ayrı tutmuyorum açıkçası. Bankalar, alışveriş siteleri ve dahi forumlar bu mesajları gönderenlerin en başında geliyor. Özellikle bir sürü foruma kayıtlıysanız bu durum hakikaten rahatsız edici oluyor ve çoğu zaman bu maillerin gelmesini engelleyemiyorum. O yüzden sırf bu kayıt işlerinde kullanmak üzere ayrı bir e-mail adresi açtım ki spam'lerle boğulmayayım.

Oyungezer forumunun bu mail bombardımanına katılmamasından ötürü gayet memnunum açıkçası =)
MR.KubidikMR.Kubidik
Üye
Mailbox'ı doldurmaya ne gerek var ? Doğum Günü başlığı varken gereksiz gir istek olmuş Agnus. Git oraya ''bugün benim doğum günüm'' yaz, herkes kutlasın. Listeye de eklenirsin.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller