Magic:The Gathering
Misafir
Tam Trade yapacağım gün bir kart 7.5$ ucuzlayabilir mi ya ? 2. Rafiq'i alamadım, ühü. :(
Misafir
RaD msnden yollamış, hoşuma gitti, paylaşayım dedim. :P

[img width=600 height=450]http://ugmadness.net/comics/2004-06-11.jpg[/img]
Misafir
Puhaha.

Stasis...
Misafir
O stasis var ya o stasis. Resmen dalga geçiyor adamla ya. Hiçbir oyunda bu kadar ezilmemiştim. Öyle böyle değil yani. :D
Misafir
30'dan 0'a, hemde sadece 7 canım varken :D. Ne maçtı ya :D
Oynayan için zevkli, karşısında oynayan için felaket sıkıcı bir deste :D
Misafir
T1'di ama o, adamlar boşuna banlamıyorlar. :P

Doğru, banlı olmuyorlar ama T1 işte sonuçta. :P
Misafir
Oradaki hiç bir kart banlı değil. Evet stasis bile.
Misafir
Ufak bir hatırlatma: Bu hafta sonu Conflux prerelease partisi var. Taksim'de Lion hotelde yapılacak ve giriş 60TL (yanlış hatırlamıyorsam :)). Limited turnuva yapılacak, turnuvaya katılmak istemeyenler içinse casual (Türkçe bir karşılık bulamadım.) maçlar olacak. Son olarak katılan herkese (Yine yanlış hatırlamıyorsam :D) Promo Melfegor kartı verilecek.
Ben gitmeyi düşünüyorum açıkcası. Gelmek isteyen varsa buraya yazabilir.

Not: İki mesaj ardarda atmayı sevmesem de... Maruz görün şimdilik. 
Misafir
Valla geleceğim ben. 60YTL denkleştirebilirsem turnuvaya da girerim.

Az önce R-huN'la güzel bir sipariş verdik. Arhan'ın tabiriyle "biraderci" takıldık biraz. Normalde 0.25$ olan kart'ı sırf daha ucuz olsun diye 0.16$'dan oynanmış olarak aldık. Tabi bu bir kart değil. 1$'lık kartlar falanda 0.65'e geldi bu sebeplen. İyi de oldu. Şimdi bekliyoruz, oynanmış olunca da ne halde gelecekler. :P

Stasis alacaktım birde ama, unuttum onu. :P
MR.KubidikMR.Kubidik
Üye
@Puhaha

Selim abi senin başka işin yok mu ? Hatta forumdaki arkadaşların başka işi yok mu :P ? Bu paraları figürlere, kartlara ona buna harcayacağınıza biriktirip çok daha iyi şeyler alabilirsiniz. Mesela gidip bana bir katana veya shuriken seti alsanız ne iyi olur :P.

Şaka bir yana, oynanmış kartların ne durumda olduğunu biliyor musunuz ? Belki adam kağıdı tarumar etti öyle satıyor ? Yırtık pırtık bişey gelmesin sonra elinize.

Bu arada Selim, doğum gününde sana bu kartı almak isterdim fakat... sakatlanmaktan korkuyorum. Karta baktığım anda taş bile olabilirim...

discussioncontroller