Magic:The Gathering
Misafir
[img width=375 height=523]http://i100.photobucket.com/albums/m6/TGIFman88/custom magic cards/ChuckNorris.jpg[/img]

Bu daha güzel. :P

O değilde, spoiler'a basmadan önce acaba Elspeth mi koydu acaba dedim. Duygularımla oynadım Kubilay. :P
Fool Arcana
Üye
Puhaha dedi:

Az önce R-huN'la güzel bir sipariş verdik. Arhan'ın tabiriyle "biraderci" takıldık biraz.

O aslında benim tabirim hepiniz benden duydunuz ama, neyse.
Misafir
Puhaha dedi:

Stasis alacaktım birde ama, unuttum onu.

Niye ki ? :D

Söyle bakalım ne aldınız hı ?? Arhan param yok diyordu ama..:P
Misafir
Uzun baya liste, şimdi yazmaya üşeniyorum. Ama tek kart almadık. Kart kutusu ve Game Counter'da var yanında. :P

Misafir
Arka arkaya mesaj olacak ama bu cumartesi Kadıköy Oyun Mühendisi'nde Conflux serisinin Release'i yapılacak. Turnuvalarda olacak haliyle. :P

Turnuvalar Pre-Release'le aynı olup 3 Conflux, 3 Shards of Alara booster'ı alınarak yapılacak. Bu 6 boosterdan çıkan kartlarla oluşturduğunuz 40 kartlık desteyle turnuvaya katılacaksınız. Katılan herkese promo kartlar, ayrıca dereceye girenlere Booster ödülü olacak. Bir booster'ın 11.5 lira olduğu düşünülürse 6 booster için 60 lira hiç fena değil, üstüne turnuva heyecanını da eklerseniz tadından yenmez. :P
homemir
Üye
Konu... Hort!! ;D

Cuma günü Oyun Mühendisi'nden Zendikar The Adventurers Intro Pack aldım. Yeşil ve kırmızı renklerinde mini mini bir deck yapacağım.  ^^  Aldığım Intro Pack'in içindeki booster'dan Sorin Markov Planeswarker çıktı. Beni Magic'e bulaştıran siyah deckli arkadaşın gözleri birden açıldı  :o    :D Siteye baktık 30 liralık kartmış meğer ;D Yarın okulda açık arttırma yapacağım ;D
Dragnar
Üye
Ya konu baya gırgır olmuş.Ben bugun Oyunmühendisnde hayatımın ilk Magic'inde 'Draft' a katıldım.Ama ilk 2 maçımı herşeye rağmen yendim(Şahin abi ye sevgiler)yendım.Sonraki 3 macımıda kaybettim ayrı hikayedir ama olsun en azından hayatımın ilk iki macını 2 aydır oynayan birine karşı yendim.ELimde sadece Draft tan gelen kartlar oldugu için kendi deck'im yok.Ama Vampire a başlamak istiyorum.Oyunmühendisindeki insanlardan Gatekeeper of Malakir(2 tane),Malakir Bloodwitch(4 tane),Vampire Nighthawk(3 tane)Tendrils of Corruption(3 tane),Sign in Blood(4 tane) almak istiyorum.Önerilerinizi dinlemek isterim.Birde bütün kartların detayları ve fiyatları için www.abugames.com
Frosttear
Üye
Elimde birtakım magic kartları var uygun fiyatlar ile ilgilenen arkadaşlara gönderebilirim elimdeki kartları(Oynanmamış temiz kartlardır sadece kutusundan çıkartılıp uygun yerlerde muhafaza edilmektedirler) çarşamba akşamı yazıcağım buraya..

İlgilenenler Mail ve PM yoluyla ulaşabilirler..

-Frost
HolybolyHolyboly
Üye
Konuyu hortlatıcam ama izmirde Magic oynayan varmı acaba?Royal assasinim sabırsızlanıyor. =)
Metalkiss
Üye
Hmmph. Bi kaç bişey yazılmış bişiler söylenmiş. 5 senedir magic oynayan birisi olarak yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermemek için bazı şeyleri eklemek istiyorum.

Öncelikle evet magic para tuzaklı bi oyundur ama bu kişiden kişiye değişir. Şöyle açıklayayım. Evet rare ve mythic rare kartların common ve uncommonlara göre bariz bir üstünlüğü var, ancak sadece commonlardan kurulu bir deck bile 100-150 dolarlık bi desteyi mahvedebilir. Şayet evimde 30 adet geneli commonlardan kendim yapmış olduğum desteler var. 5-6 arkadaş sıklıkla oynuyoruz, desteler evde duruyo gelen bi deste alıyo 2ye2ymiş turnuvaymış herşeyi yapıyoruz. Konuyu uzatmadan özetleyim magic'in para tuzaklığı kişiden kişiye, komüniteden komüniteye değişir.

Biraz kişisel olacak ama eğer kendinizi durduramamaktan korkuyorsanız vesaire bu konuyu da şöyle bir limitle halledebilirsiniz. (Kendime koydum işe yarıyor :D ) Örneğin ben kendime turnuvalar dışında booster açmama sözü verdim. Gayet de süper işe yaradı 4 senedir :P

Bu oyun ile Eskişehirde ilgileniniz varsa Osmangazi Üniversitesi Satranç Klubü altında güz döneminde Magic kursu açmayı düşünüyorum. Tahmin de edebileceğiniz gibi ücretsiz olacak. Ayrıca elimdeki desteleri de 5-10 TL gibi komik rakamlara da satabilirim. Birsürü olduğu için sorun yok hehe. Dönem içinde yaydıktan sonra şık turnuvalar düzenlemeyi düşünüyoruz. Hepinizi bekleriz.

Dip Not:Ankara'da ilgilenenler varsa bu işle oversoul'u tavsiye ederim. Yalnız ortama kendinizi kaptırmayın aşırı para harcıyorlar yahu...
discussioncontroller