Magic:The Gathering
XFire1994
Üye
Dules of Planewalkers(umarım yanlış yazmamışımdır :P) oynuyorum PC'de ama kendime güvenemediğim için kart almayı düşünmedim hiç, sonra tüm harçlığı kartlara dökebilirim(daha önce yugioh kartlarında yaptığım bir olay bu :D)
Cyborn
Üye
Hadi Ankarada olan varsa bolca Magic oynayan,ufak bir Type 1 Turnuva düzenlenebilir? Yok mu Ankarada kimse? Oversoul tatile girdi tabii o ayrı bi konu.
Metalkiss
Üye
nationals öncesi ne tatiline girmişler yahu aheuae pazar günü gelicem ankaraya öğreniyim bakalım neymiş işin aslı :D
Cyborn
Üye
Valla 3 eylülde açılcak yeniden :D
XFire1994
Üye
Pcdeki oyunun yetmemesi sonucunda(single oyna oyna nereye kadar :/) bir deste alip somut olarak magice baslama karari aldim :) kirmizi bir deste ile baslamayi düsünüyorum ama önerilerinize acigim. Bir de Ankara'da oversoul disinda deste satan yer var mi? Boosterlari oversouldan alabilir miyim, fiyati ne kadar olur? Bilmem gereken önemli seyler neler? Bu gibi konularda yardim edebilirseniz çok güzel olur :)
hawkeye137
Üye
Sırf konuyu hortlatmak adına... Bugün 2 Worldwake 4'te Magic 2011 booster'ı aldım. Worldwake'lerin birinden Kazuul,Tyrant of the Cliffs, diğerinden Archon of Redemption ve Joraga Warcaller çıktı. Magic 2011'lerden birinde Primeval Titan(bu 2. Primeval'ım oldu, diğeri Magic 2011 Fatpack'inden çıkmıştı), bir diğerinden Chandra Nalaar, ötekindense Reverberate çıktı. Bayağı mutlu bir andı. :cheer:
ShadeSlayer235
Üye
MTG'ye yyeni başlıyorum. Mirrodin besieged intro pack aldım(red-white) Şimdi fat pack almayı düşünüyorum ama core mu yoksa expansion lardan mı alsam bilemedim. Hangisi daha iyi olur? ek: Red-white ya da green- white yapacağım.
SuccubusSuccubus
Üye
nereden aliyorsunuz su deck leri arkadaslar. bana bi el atin.
XFire1994
Üye
Ankara'daysan Oversoul var.
hawkeye137
Üye
İzmir'de Baykuş Hozcomics var Karşıyaka'da. Bu arada İzmir'de oynayanlar varsa buluşabiliriz.
discussioncontroller