Warhammer40k Fantazilerimiz & Tartışmalarımız
MarinZ
Üye
Alın burdan yakın FRPciler (: Bencil eldarların inanılmaz yükselişi başlıyor evrende... İnsanlık 3 bucuk atıyor olmalı.
Consul
Üye
Başlık için saol arkadasım x)
-Hemen konu acayım orcların sporla çoğaldını okuduğumu hatırlıyorum bir yerlerden en ilgincide orcların biyolojik bir silah olarak kadim bir ırk tarafından meydana getirildiğini ancak zaman içinde bu ırkı orcların yokettiği zannediliyor.
Bencede biyolojik silahlar neden?
*Yeşil olmaları (xD)
*Doğuştan tank ve benzeri savaş araçlarını kullanabilme ve bazen nadirende olsa dahihane silahlar geliştirebilmekte (içgüdüsel)
*Savaştan başka birşey düşünmezler.
Siz ne dersiniz.
Night EagleNight Eagle
Üye
Yakalım.
oyunsever94
Üye
Bir kez onları yaratanın old ones olduğu söylentileride var necronlara karşı yaratılmışlar falan gerçi pek çok olasılık var ama dediklerinin biri hariç hepsi dogru(yeşil olmaları hariç necronlarda yeşil o zmn onlarda biyolojik silah).Orcların tanrılarının (ok and mok gibi bişidi galiba) hakkında bilgisi olan paylaşsın tek bildiğim birinin sen beklerken beklemediğin kadar sert dierinin ise sen beklemediğin zaman sert vurduğunu biliyorum.

BU ARADA SM RULEZ(consule atıfen)
Horus Heresy
Üye
Bence Eldarların Rise olması cok dusuk bı ıhtımal Cunku eskısı gıbı ayın yapamıorlar Ve Fall ı unutamadıkları ıcın de cok dıkkatlı sekılde Davranıorlar..Su ankı 41.Milenyum Cagında Ise SM chapter larından Olan Blood Ravens Ise Bı karanlıga Dogru Gıdıor Olması Unutmayalım kı guclu Lıblarıanlar Her zaman Chaos Ogretılerıne Merak Sardıklerı Icın suan Kı blood Ravens LıblarıanlarıdA o Durumda.. Bakalım Ilerıdekı 40K kıtaplarında Hıkayeler Nasıl Bır hal Alıcak...

Trust Me And Die...
Misafir
blood ravens dakiler bllod rage e giriyordu dimi yanlış hatırlamıyoru lanetleri vardı o yüzden en çok korkulan chapter dı değil mi  ve savaş stratejisi belli olmayan chapterlardan birisi idi galiba.yoksa o blood angels mıydı?
Horus Heresy
Üye
O Favorı Chapter ım olan Blood Angels Tı Savas sırasın Kendılerını kaybedıp Dusmana akıl almaz acılar yasatıorlardı...Rage lerı yuzunden kendılerınden gecıor ve kana susuyorlardı:)
Consul
Üye
Benim favorimde smlerde Ultramarine chapterı terrayı bunlar korur ve terraya gelen saldırılarda en önden bunlar koşar tıpkı Osmanlılardaki başı bozuklar yada deliler gibi :) oyunsever ben o yeşil muhabbetini renk gelsin die yazdım hehehe oke Eldarlarda ise Ultwe eldarın bu kolu diğer craftworldlerde askeri yeteneklerinin daha gelişmiş olması.
Horus Heresy
Üye
OOooOOo My eldars approach :D
oyunsever94
Üye
Evet favorilerim benimde ultramarines ve blood ravens buı arada consul geyik olsun die yazdığını biliyorum bendeo yüzden o kadar saçma bir cevap verdim bu arada (consul bir ara warhammer 40k the mischief sayfasına göz at güzel bir RPG dönmekte orada) bence  imparator ya geri gelicek yada ölücek ilerleyen kitaplarda.
Horus Heresy
Üye
Bence imparator oldu Bu da gızlenıor...
discussioncontroller