Crysis 2
razer
Üye
Beyler bu oyun hakkında bilgisi olanlar var mı?Ne zaman çıkacak,oyunun hikayesi hakkında bilgiler vs vs.

Bilgisi olanlar paylaşırlarsa iyi olur.
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
Hiçbir bilgi yok elimizde (en azından benim elimde), şimdilik.
Mertovic
Üye
Bence 2012 den Önce Çıkmasın..
Ya oyunu güzel yapsınlar ama sonları EA in Hızlı Çıkartma Politikası Gibi Olmasın..
Üye
İlk 2 oyundan biraz teori yürütebiliriz.

İlk oyunun sonunda gemide ilk önce örümcekvari Savaş Makinasını sonra devasa uzay gemisini indirdikten sonra Vtol ile adaya döndüğümüzü görüyorduk. Ada tamamen uzaylıların eline geçtiğine göre 2. oyunda Koreli askerleri özleyeceğiz gibime geliyor.

Artık amacımız (büyük ihtimalle) uzaylıları yoketmek olduğuna göre, dağın içerisinde bir şeyler yapmamız gerekebilir. Bu da ilk oyundaki "Core" bölümüne benzer bölümlerle karşılaşma ihtimali oluşturur. Yani yine midemiz bulanacak.

Oyunda düşman sınıfını yine uzaylılar oluşturacağından ve adada pek fazla insan imalatı silah kaldığını düşünmediğimden yeni uzaylı silahları kullanabiliriz. Bana kalırsa hoş olur.

İlk oyunun son bölümünde Prophet bir Vtol çalarak adaya geri dönüyordu. Gemiyi terkettikten birkaç dakika sonra da uzaylı saldırısı geliyordu. Prophet 2. oyunda ölebilir.

Yine birinci oyunun sonunda gemide gelecek Çin Kuvvetlerinden falan sözediliyordu. (Başka bir ülke de olabilir tam hatırlamıyorum.) Yani Crysis 2'de uzaylılara karşı tek olmayabiliriz.

Ben sadece ilk oyunu oynadım ve teorilerim bunlar. Okuduğunuz için teşekkürler.
bodo
Üye
2. oyunun son boss u MrClown muş.

Spoiler:
Pencereyi açtım, ben atlıyorum. Siz arkamdan gelin beri.
Üye
Yahu ben de mesajı görünce uçtum direk. :D Allah iyiliğini versin. :D
Misafir
İnşallah bu oyun güzel olur. Warhead ile bir kıpırdama yaşamıştı Crysis serisi, bakalım.
Dexter
Üye
Utku sen ilk Crysis'e bayılırdın ya. hehe
peacepeace
Üye
CryEngine 4 ile yapılacağı dışında bir bilgi yok. :D
Üye
Ya ben de belki millet gaza gelir de teori ortamı oluşur diye o kadar teori ürettim :D
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
nomad in hikayesine dönmeden önce  ikinci oyun yerine yine warhead benzeri bir ek gorev paketi gelicek bence. konusu da prophetin adaya döndüğünde yaşadıkları ile ilgili olucak gibime geliyor.

ikinci oyun veya gorev paketi ne oılursa olsun bıraz daha duzgun bır senaryo olsun.
discussioncontroller