AjiraAjira
Üye
Crysis 2 alma. Çıkınca Crysis 3'ü alırsın. İleride çok şahane oyunlara çıkacak paranı onlara sakla.
Sabaku no Gaara
Üye
O nasıl iş ya :D Crysis 2'yi almazsam 3'ü de almam, ne yapacağım 2'yi oynamayıp :D
PiranhaPiranha
Üye
Crysis 2 kararsızlığı için dersek, aztek'in yorumlarına katılmakla beraber Bence o kadarda kötü vasat rezil bir oyun değil ya hmm (Özellikle müzikler iyi tarafı). Yani tamam Crysis1 ve Warhead'a göre gerçekten kötü bir oyun ama yinede 5.00$ olursa alınması gereken oyunlardan denebilir bilemiyorum ya da 2.50$ olmasını bekleyin daha ne diyeyim. SP için böyle söylemek sanırım beni batıracak taşa tutarsınız beni :D Ben bile bunu böyle söylüyorsam, ki bende Crysis 2'yi başta pek sevmemiştim ve naptım üstüne gittim Crysis 1 - Warhead'ı tekrar oynama ihtiyacı duydum. Peki neden Crysis 2 hiç hoşuma gitmediği için. Hepsini yeniden oynadım bitirdim ve ilk Crysis'lerin kıymetini şimdi daha iyi anladım, iyikide ilk iki oyunu orj. olarak Steamdan almışım dedim... Neyse bu oyuna 10$ bile verilmez diyenlere katılıyorum, en iyisi biraz daha düşmesini bekleyin.
aztek
Üye

O nasıl iş ya :D Crysis 2'yi almazsam 3'ü de almam, ne yapacağım 2'yi oynamayıp :D

Hikaye denilen şeyi beceremedikleri için direkt 3.oyunu oynasan bile yabancılık çekmezsin. Ha olay şu ki bunu alacaksın 5 dolara ve bizle eğleneceksin ama 3'ü alacaksın 60 dolara ve kimse almamış olacak :P
LovermanLoverman
Üye
60 verdim ahah
Sabaku no Gaara
Üye

Hikaye denilen şeyi beceremedikleri için direkt 3.oyunu oynasan bile yabancılık çekmezsin. Ha olay şu ki bunu alacaksın 5 dolara ve bizle eğleneceksin ama 3'ü alacaksın 60 dolara ve kimse almamış olacak :P

Ahahahaha :D Koptum :) Zaten ben indirimde alıyorum oyunları :P Ondan sordum. Unreal Pack alacağım şimdi :P Sıkıldım oyunlardan, eskilere saralım biraz :D
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Steamdeki Crysis 2 de türkçe dil desteği var mı? (maximum edition)

Oyunu bitirdim ama sonlarına geldikten sonra fark ettim ingilizce oynadığımı. Türkçe oynamak istiyordum, sırf o yüzden tekrar oynayabilirim.
aztek
Üye
Türkçe dil dosyaları 200 mb filan olması lazım. Google'da çok kısa bir aramayla bulup, dosyaları değiştirebilirsin. Ama tekrar oynamaya değmez 2'nin dublajı.
FaironFairon
Üye
Laz Meksikalı yeter abi tekrar oynamak için :P

Bu arada Gunship'i SilahGemisi diye çevirip bana iki saat gemi aratan çeviri ekibine selam ederim.
Lama!as
Üye

Steamdeki Crysis 2 de türkçe dil desteği var mı? (maximum edition)

Oyunu bitirdim ama sonlarına geldikten sonra fark ettim ingilizce oynadığımı. Türkçe oynamak istiyordum, sırf o yüzden tekrar oynayabilirim.

Var, bunu mağaza sayfasında da görebilirsin. İnternetten ayrı bir dosya indirmene gerek yok.

Steam'deki resmî Türkçe dil desteği bulunan diğer oyunları da buradan görebilirsiniz.
discussioncontroller