PiranhaPiranha
Üye

Steamdeki Crysis 2 de türkçe dil desteği var mı? (maximum edition)

Oyunu bitirdim ama sonlarına geldikten sonra fark ettim ingilizce oynadığımı. Türkçe oynamak istiyordum, sırf o yüzden tekrar oynayabilirim.

Var, bunu mağaza sayfasında da görebilirsin. İnternetten ayrı bir dosya indirmene gerek yok.

Steam'deki resmî Türkçe dil desteği bulunan diğer oyunları da buradan görebilirsiniz.

Lama!as hazır yeri gelmişken birşey soracaktım, Steamda L4D2 için TR Altyazı var ama L4D1 için yok öyle mi?, Portal 2 için var Portal için yok mu?. Bir arkadaşın ekran görüntüsünde görmüştüm HL2 TR altyazılıydı vay dedim çok iyimiş. Sanırım bu sizlerin Steam'da yayınladığınız bir TR altyazı değil öyle mi?... Peki neden bu TR altyazı yok dediğim oyunların, özellikle Valve'nin kendi oyunlarının TR altyazı çevrilmedi diye hep merak eder dururum (HL2: Ep.One Ep.Two dahil). Bunlarda çevrilseydi aynen L4D2 - Portal 2 gibi Steam'da yayınlansaydı, mağaza sayfalarında "Türkçe" diye belirtilseydi ne güzel olurdu.

Eğer bu oyunların teknik anlamda altyazı desteği yoktu ondan yapılamadı derseniz o zaman tamam anlaşılır bir durum. Şey yalnız HL2'nin TR altyazılı olarak oynandığını görmüştüm biliyorum.
AlternativeAlternative
Üye
Steam'de %75 indirimde.

http://store.steampowered.com/app/108800/?snr=1_7_suggest__13

Maximum Edition.
aztek
Üye
Paranıza yazık, o 10 doları gidin bir fakire verin daha iyi
AlternativeAlternative
Üye
:D
PiranhaPiranha
Üye
Deme öyle Aztek valla inanırlar karışmam...

Valla en iyisi 5 $ olmasını bekleyin diyesim var, para sıkıntı olmaz derseniz de şimdi alın idare eder. orta karar yerine göre kaliteli bir oyun. (Crysis 1 ve Warhead kadar güzel olmadığını söyleyebilirim)... Üstlerde sorulmuş Steamdaki Crysis 2 tabikide Türkçe destekli. Crysis 1 ve Warhead için ise kendiniz TR dil dosyalarını bulup eklemeniz gerekiyor, gayet basit rahat yaparsınız.
RelentlessRelentless
Üye
10 dolar eder bu oyun. Ben aldım zaten. Hele bitireyim bir.
aztek
Üye
Dublajı bile taş çatlasın 2-3 dolar eder. 3. oyunun lansmanını filan yapmasınlar sakın. Ergen dublajının parası çıkmadı gibi bir ima bile görürsem pis söverim. Dolandırıcı herifler.
RelentlessRelentless
Üye
Az önce girdim bir kaç el MP oynadım. Özlemişim ya. Değişik eğlenceli bir yapısı var.
aztek
Üye
Var mı hala hileciler? Yoksa ben de bakayım bir ara.
RelentlessRelentless
Üye
Şüphelendiğim bir kaç kişi oldu ama kesin hile diyemem.
discussioncontroller