Patchler ve Offical Server Sorunsalı
KeRTeNKeLeßeK
Üye
Öncelikle şimdiden okuyan herkese teşekkür ediyorum.Durum oldukça karmaşık.Orjinal bandrollü cd alıp WoW'u yüklediğimizde büyük bir ihtimalle version 1.0 olacak.Sorun da tam bu noktada orjinal serverlara baglanmak için versionun 3.2.0 yada o aralarda bişi olması gerekiyor ( tam hatırlayamadım en son versionu. )ben The Burning Crusade ve Wrath Of The Lich King ek paketlerini yüklemeden versionumu en güncel versiona (3.2.0) yükseltebilirmiyim ? Yada orjinal bandrollü olmayan TBC ve WOTLK yükleyip versionumu 3.1.0'a getirip üzerini en güncel versiona tamamlarsam Orjinal ( Offical ) sunuculara bağlanabilirmiyim ?. Okuyan yardım eden herkese çok teşekkürler.
Misafir
TBC ve WotLK yüklemeden girebilirsin oyuna ama onun 3.x mi yoksa 1.x mi olacağı konusunda bir fikrim yok, oyun zaten kendine gerekli patchleri yapar belli bir noktaya kadar.
linkinpin
Üye
yok yok bende wow ve tbc paketi var.bir yıl önce hesabımı dondurdum.şimdi tekrar yüklmek istediğimde gerken patch yardımını alamadım.birinden wotlk cdsi yada patchleri bulup kopyalamak lazım yoksa olmaz.
Ulari
Üye
Oyunu yükledikten sonra versiyonuna bak öncelikle, ondan sonra www.wowwiki.com'a gir, orada patch listesi var. Hatta bazı mega patchler yapmışlar, mesela herhangi bir versiyondan otomatik 3.0.1e getiriyor oyunu. Hem Blizzard Downloader'dan daha hızlı indirirsin, hem de tek tek patchleri indirmekle uğraşmaz bir seferde komple indirirsin. Ama benim aklım karışır onunla diyorsan Blizzard Downloader ile tek tek indir :)
İkinci sorun hakkında emin değilim ama orjinal WoW account'un olduğu sürece fark etmez diye düşünüyorum. Sonuçta WoW account'un olması için orjinal oyunları bir kere almış olman gerekiyor :)
Misafir
linkinpin dedi:

yok yok bende wow ve tbc paketi var.bir yıl önce hesabımı dondurdum.şimdi tekrar yüklmek istediğimde gerken patch yardımını alamadım.birinden wotlk cdsi yada patchleri bulup kopyalamak lazım yoksa olmaz.

Seninle ilgili bir sorun olduğu bariz, elinde WotLK CD'si yoksa, oyunu yüklemene falan engel olmaz bu. Yoksa yoktur. Oynarsın paşalar gibi.
Spirit
Üye
Oynamak için illaki eklentilere gerek yok. Eklentiler olmadan da oynayabilirsin. Oyunun kendisi gerekli yamaları çekiyor zaten. Ekstradan senin bir şey indirip kurmana gerek yok.
discussioncontroller