Battlefield: Bad Company 2
RedBeardRedBeard
Üye

Neyi rahat ulan. Oyuna servera girene kadar canı çıkıyor adamın. 3-5 denemeden sonra "Hah en sonunda giriyor" diyorum. Oyun bitiyordu. Her oyun sonu oyun çöküp tekrar battlelog uğraşıyordum. Hakkatten çok şükelaymuş gardaş.

Rahat lan işte. Bizde niye hiç olmuyor böyle sorunlar? Eğer sıraya alındıysan ve ilk sıra sana aitse ilk sen girersin. Yok sırada zaten 3. 4. falansan beklersin. Fakat server bulmak, oyuna girmek falan epey basit şeyler battlelog ile.

İlk başta küfür eder gibi olmuştum, klasik olarak oyun içinden girmeye alışık olarak ama alıştıkça bu sistem daha güzel geldi bana. İnşallah BC3 de aynı sistemi kullanır. =P
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Kaydını gene tutsun abi. Hoş benim dönüm baktığım yok kayıtlara. Browser'dan servera girmek nasıl bi saçmalıktır ya. 2 gezin milyon tane muzdarip görüyorsun tepedeki herif(amunet mi nedir) neyin kafasını yaşıyor anlayamadım onu da.

Üste: Full olan serverlara girmekten bahsetmiyorum ben abi. İllaki bi hata verip sokmuyor servera. Ne zamandır bakmadım gerçi nasıl soğuttuysa sistem oyundan.
RedBeardRedBeard
Üye

Kaydını gene tutsun abi. Hoş benim dönüm baktığım yok kayıtlara. Browser'dan servera girmek nasıl bi saçmalıktır ya. 2 gezin milyon tane muzdarip görüyorsun tepedeki herif(amunet mi nedir) neyin kafasını yaşıyor anlayamadım onu da.

Üste: Full olan serverlara girmekten bahsetmiyorum ben abi. İllaki bi hata verip sokmuyor servera. Ne zamandır bakmadım gerçi nasıl soğuttuysa sistem oyundan.

Battlelog'dan değil de oyunda hatalar vardı epeyce. Şimdilerde daha iyiymiş ama hacım, haberiniz olsun yani. =)
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Bi de ilk çıktığı zamanlar explorer falan kullandırtmaya çalışıyorlardı te allam. Hiç mantıklı gelemeyecek browserdan servera girmek.
FaironFairon
Üye
Biraz sakin.
4munet4munet
Üye
ben oyun ilk çıktığında aldım, birkaç disconnect dışında büyük sorunlar yaşamadım. servera girmeye çalışırken "acaba şimdi ne hata verecek?" diye düşünmedim, çünkü her seferinde sorunsuz girdim. bir şeyin kafasını yaşadığım yok, oyuna rahat giriyorum, bu hizmetten memnunum ve benim sorunum yok. sen "illet" diye bahsedince bu olaydan, sadece garibime gitti.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Vallahi arada sırada olan genel sorunlar dışında neredeyse hiçbir sorunum olmadı benim de :/
RedBeardRedBeard
Üye

Biraz sakin.

Sakin olacak ne var? =)

Lan lun diyorsan onu şakasına yazıyoruz da tabi mesaj içerisinden anlamak zor olabiliyor.
bfrheostatbfrheostat
Üye
Klavyeye pilav dökülecek şimdi abi, git, sonra gel ^^

Bu arada Just Cause 2'dan beri 640x480, 800x600'e falan alıştım. BC2'yi akıcı bir biçimde oynamak için sabırsızlanıyorum.
RedBeardRedBeard
Üye
Yurttayız hacım, yurtta yiycez. =)

Yarın sabah da bir eve kahvaltıya götürecekler. Hurşit!!! :(
discussioncontroller