Battlefield: Bad Company 2
bfrheostatbfrheostat
Üye
Gitmeme gibi bir seçeneğin olmuyor mu?
aztek
Üye

Biraz sakin.

Sakin olacak ne var? =)

Lan lun diyorsan onu şakasına yazıyoruz da tabi mesaj içerisinden anlamak zor olabiliyor.

Hassastır benim feyrunum, sakin olun diyorsa olacaksınız, o kadar
RedBeardRedBeard
Üye
Gece gece anahtarlarınızı aldırtmayın bana.

BFRcan, genelde olmuyor. Söz alıyorlar önceden. =D Ki muhabbet falan devam ediyor, yalnız sağlam doyuyorsun. Bugün 4 öğün yemek yediksdfsdf.
Efendi
Üye
Sonuç olarak bu oyunu alayım mı ? BF3 son zamanlarda oynayamasamda oynuyorum ve oynayacağım ama bunuda çok övdüler. Yarattığım 3 sayfalık tartışma sonunda alayım mı almayayım mı :)
bfrheostatbfrheostat
Üye
Al bence. Hatta belki yılbaşında Steam'de indirime girebilir (her ne kadar Valve ve EA çekişmeli olsa da).

edit: 4 öğün yemek çok fazla be.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
kurttan sonucu olduğunu öğrendiğimize göre hala almamış olman hata bile :P
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
indirime girmeden alma bence.

BF3 den sıkıldım eski bflerin tadını istiyorum illaki diyorsan direkt BF2 öneriyorum.
Efendi
Üye
BF2 epey oynadım ilk zamanlarında. Sonra yıllarca cod oynadım sırayla. Zaten yeni pc toplayacaktım 2012 başında, BF3 çıkıncada oda vesile oldu. Ama çok övdüler BC2'yi o yüzden onuda denemek farklı bir tat almak istedim. Açıkçası gittigidiyordan ,20 liraymış, almayı düşünüyorum.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Grafiklere aldırış etmezsen al, çünkü BF3'ten sonra BC2 oynayınca göze baya batıyor grafikler. Rush oyunları BC2'de her türlü döver hatta.
kurtkapankurtkapan
Üye

Sonuç olarak bu oyunu alayım mı ? BF3 son zamanlarda oynayamasamda oynuyorum ve oynayacağım ama bunuda çok övdüler. Yarattığım 3 sayfalık tartışma sonunda alayım mı almayayım mı :)

Normal versiyonunda da oynadım bugün biraz.

Heavy Metal'de 500 ticket conquest oynadım. Çok güzel takımlardı. Bi ara karşı takımdan biri base rape yaptı, şikayet ettim chatten. Anında banladılar. Güzel muhabbet döndü filan. fpsci çocukları BF3'e atlayıp trolluk adını verdikleri saçmalıklara orada devam edince oyuncu kitlesi olgunlaşmış biraz. Ucuza bulursan al derim.

Normalinde bayağı sw vardı bu arada. Çok değil tabi de, 15 tane vardı en az, liste aşağı da iniyordu.
discussioncontroller