Command & Conquer 3: Tiberium Wars
Kaelin
Üye
mothership'i ortalayabilirsen güçlü tabi. Bir kere bile mothership'i düşmanın üstüne getiremedim.
eVeTıRSTıM
Üye
Ben getirdim çok güzel oluyor bütün binaları rahatlıkla vurabiliyosun
Taurnilus
Üye
Favori ırkım NOD tabii ki yani herzamanki gibi.Scrin ırkını çözmeye çalışıyorum NOD ile yaptığım taktikleri bir türlü Scrinde uygulayamadım.
Littl3big
Üye
Benim GDI ^^
kronus
Üye
Multiplayer kapışacak orta seviyede veya biraz daha üstü adamlar aranıyor. 2vs2, 4vs4 falan ayarlayıp kapışsak ne güzel olur.
(Hamachi ile değil, EA üzerinden)
eVeTıRSTıM
Üye
Multiplayer kapışacak hiç bilmeyen (bende az birşey biliyom) varsa oynayabilir.
DarkAngel
Üye
Taurnilus dedi:

Favori ırkım NOD tabii ki yani herzamanki gibi.Scrin ırkını çözmeye çalışıyorum NOD ile yaptığım taktikleri bir türlü Scrinde uygulayamadım.

Sana katılıyorum. Benim de tercihim NOD. Ama bence Scrin biraz daha iyi yapılabilirmiş.  ;D
firatozdilek
Üye
bu kadar tırt uzaylı görmedim bn ohooo 2 mamut tank canına okuyo yaw onca yoldan gelip dünyaya devasa kule koyuyolar iki tankla yıkılıyolar anhilitor tripodlar sa tam komedi 2 dkka lık işleri var yani resmen scrinler ezik durumdalar.favori ırkım NOD lar tabiiki AVATAR Warmech kadar ii silah yok oyunda  bnce
Çepni
Üye
Sanırım Sırbistan'dayım,
Destek gelene kadar bir base'i savunmam gerekiyor.Base'in enerjisi çok düşük ve savunmaları çökmüş bu yüzden.
Bu enerjiyi nasıl geri getireceğim?İnşa binası yok edilmiş halde aldığımdan base'i,birşey inşa edemiyorum.
Savunmalar olmadan da bir türlü koruyamıyorum binaları ve görevi kaybediyorum.
neRon
Üye
Görevin adını söyleyebilir misin?
discussioncontroller