Command & Conquer 3: Tiberium Wars
Sims 2 Ustası
Üye
Sana sadece "Ion Cannon Activated" diyebilirim.

Tavsiyem hemen GDI'a gir, çocuk oyuncağı gibi oluyormuş GDI eğer NOD'u önce bitirirsen. İksini de bitirince Scrin açılıyor hem.
SYSCLEANER
Mod

Sana sadece "Ion Cannon Activated" diyebilirim.

Tavsiyem hemen GDI'a gir, çocuk oyuncağı gibi oluyormuş GDI eğer NOD'u önce bitirirsen. İksini de bitirince Scrin açılıyor hem.

Spolilerin alasını verdin yani yuh... :)
Sims 2 Ustası
Üye
neresi Spoiler? İnceleme de Spoiler'ın alasını verdi o zaman?
SYSCLEANER
Mod
oda vermiş ozaman çünkü scrin menüsünü otomatik aktifleşmesi oyundaki br süpriz neticede yannışmıyım :)
Sims 2 Ustası
Üye
ha sürpriz ha değil. Ben asıl sonunu söyleyeyim de spoilerın alası olsun ne dersin?
keneagan
Üye
Gerçekten de GDI bayağı basit olmuş. Hmm. Amaa... amaa... dünyanın %20si GDIların da %30 Nodların dı hani? Ama gidip de beyaz saraya saldırınca tabi biraz zor oluyor galiba :) Hatta bir görev var GDIlarda act 1de sanırım, oynarkan sağda video bölümünden Kane geliyor, en çok o bölümü seviyorum GDI'da :D Hatta bir de NODda scrinlerin diplerine düşme bölümü çok güldürdü beni. Aslında GDIda sevilecek yer orası değil ama, banane banae :D Yaşasın Nod birliği. Ayrıca ilk oynadığım strateji C&C bu oluyor, acemiyim ben :) Ancak hiç anlam veremedim son bölümüne Nodların, o kuleyi neden koruduk? Sonucu ne olucak? Neden Kane's wratch oynamıyorum?
Sims 2 Ustası
Üye
keneagan, bunun sebebi Kane efendinin kuleden Scrin teknolojisi çalacak olması. Yakında Üç Kafalı Avatar görebiliriz yani.

Albania'yı da geçtim de, bir bonus görevi görev gelene kadar Venom bırakmadığım için yapamadım. Ama güzel ve zor bir görevdi. Bir de şimdi Temple Prime'a geldik, yaşasın Kane'in kafasına Ion Cannon atıcam. Ama devamlı saldırı devamlı saldırı. Dev ordumu üstünüze gönderince Temple Prime düşecek Nod efendi. Savulun!
CoraxCorax
Üye
O değilde, Ion Cannon'a I am Cannon diyen vardı o geldi aklıma sdgfdsga
Sims 2 Ustası
Üye
ııı sisteme format attım ve kumpanyaya üçüncü kez baştan başlayacağım. Ühü. Kane'in kafasına iki kez atarım ben de Ion Cannon'u. Bana ne bana ne.
Dread_Lord
Üye
Senaryoda Ion Canonu ilk kullanmamız gerektiğinde ne olduğunu tam çözemedim. Nerden estiyse Red Alert 2 deki Iron Curtain aklıma gelmiş. Red Alert'i epey oynadım ama bu seriyi ilk defa oynuyorum. Neyse.. Tüm birlikerimi topladım tam NOD üssüne varınca Ion Canon u kendi birliklerimin kafasına attım. O an kendi yüz ifademi görmek isterdim. :boo:

Beğenenler: DarkSoul47

discussioncontroller