Command & Conquer 3: Tiberium Wars
Kaelin
Üye

Senaryoda Ion Canonu ilk kullanmamız gerektiğinde ne olduğunu tam çözemedim. Nerden estiyse Red Alert 2 deki Iron Curtain aklıma gelmiş. Red Alert'i epey oynadım ama bu seriyi ilk defa oynuyorum. Neyse.. Tüm birlikerimi topladım tam NOD üssüne varınca Ion Canon u kendi birliklerimin kafasına attım. O an kendi yüz ifademi görmek isterdim. :boo:

Ayakta alkışlıyorum. :byebye: (diğer el görünmüyo ama var)
creiGncreiGn
Üye

Senaryoda Ion Canonu ilk kullanmamız gerektiğinde ne olduğunu tam çözemedim. Nerden estiyse Red Alert 2 deki Iron Curtain aklıma gelmiş. Red Alert'i epey oynadım ama bu seriyi ilk defa oynuyorum. Neyse.. Tüm birlikerimi topladım tam NOD üssüne varınca Ion Canon u kendi birliklerimin kafasına attım. O an kendi yüz ifademi görmek isterdim. :boo:

:D ;D
Misafir

Asdasdasd. Ne diyeyim.
erangereranger
Üye
Ion ile Iron okunuşta benziyor. Red Alert'ta Chronsphere'in özelliğini çözünceye kadar çok piyade ziyan ettim. Scrinlerin savunmasını çözmeye çalışırken abimin 16 benim 8 firehawkımın aynı anda parçalara ayrıldığını hatırlıyorum. Bugüne kadar kurduğum en büyük ordu yaklaşık 16 pitbull 12 apc 10 predator 12 mammoth, 12 firehawk, 4 juggernatuh, 20 orca bir yığın piyade olan ordumla brutal nod'a daldım. Abim soldan ben sağdan zorluyordum. Pitbull daki mortarların ve juggernauth'un mermisinin yanlış yeni vurması gibi sebeblerle hiç askerimi öldürmeyi başaramayan nod yıkılmıştı ama dost ateşi ordumun yarısını yok etti.
felix011
Üye
ya arkadaşlar hazır oyunun konusu açılmış başka başlık açmıym dedim..Sizdede oyunun tüm bölğmlerini hard modda bitirdikten sonra bi beklenti oluşmuyomu?:D ne biliyim kasıp bitirmişiz o kadar extra bir bölüm yada video olsa mesela.. Hoş olmazmı?
erangereranger
Üye
Olur.
RaZoR
Üye
Beyler ben oyunun yenisiyim. Haliyle bilgisayara çok kolay yem oluyorum. Şöyle yeniler için rehber filan varsa bildiğiniz paylaşırsanız süper olur.

Birde en kolay olan seviye hangisi ? Streamroller ile oynuyorum 2 dk da saldırıyor :)
ironPunisher
Üye
I am Cannon.
Misafir

I am Cannon.

No, I am.

(aliens rule ayrıcana)
ironPunisher
Üye
Maralais dedi:

No, I am.

(aliens rule ayrıcana)