Mass Effect 2
peace
Üye
[center][img width=225 height=82]http://www.trgamer.com/img/newsgamelogo/masseffectlogo.jpg[/img][/center]

BioWare, geliştirmekte olduğu aksiyon RPG oyunu Mass Effect 2'nin ilk videosunu yayımladı. Oyun hakkındaki ilk bilgilerin 23-27 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan GDC 2009'da (Game Developer's Conference) açıklanması bekleniyor. Üçleme olarak planlanan oyunun 2. halkasının videosu:
http://www.gametrailers.com/player/45796.html
:woot:
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
Teaser'ı ağzımı bir karış açık bıraktı, bekliyorum. Gerçi daha ilkini oynamadım ya neyse. :D O gelene kadar oynamış olurum.
fluxdemon
Üye
cok guzel cok, trailer guzel :) 2010 martinda xbox'a gelse, iste 2011 dedin mi pc'de oynariz ya. ne var sunun surasinda :)
Misafir
Shepard bizlere ömür olmuş mekanı citadel olsun ne diyelim :D Bu arada eski anıları yaşatak babında bende ilk oyunu bir daha kurayım :D
TheodrienTheodrien
Mod
Ya ben öldüğünü sanmıyorum. Çünkü yapımcılar, ilk oyundaki kayıt dosyalarımız ile ikinci oyuna devam edebileceğimizi söylemişlerdi en baştan. Eğer Shepard ölürse farklı bir karakter açmamız gerekir diye düşünüyorum. Hem ölse bile nasıl öldü yahu? Hadi oyunun sonunda ölecek diyelim (zorunlu öleceksek nasıl rol yapma olur onu da bilmiyorum), üçüncü oyunu nasıl yapacaklar? Farklı bir karakter olur o zaman zaman.

Kısacası Shepard ölmedi (kalbimizde yaşıyor), ve ölmeyecek. Fragmanı böyle yapıp, tüm herkesin teoriler ile kafa yormasını istiyorlar sanırım.
Laçin
Üye
Görev sırasında ölmüş :P

O değil de, ben bu ölümün ardından müthiş bir komplo senaryosu beklemeye başladım. Hatta çok iddialı olacak ama; bioware öyle bir şey yapacak ki, herkes gözleri yerine başka bir organıyla bakmaya başlayacak monitöre ;D
Kaelin
Üye
Shepard ölür, zihni bir Geth'e aktarılır. Söz uçar, yazı kalır. Yiğit ölür, şanı kalır. Mass uçar efekti kalır.
MonthiusMonthius
Üye
Kısacık bir trailerla insanlar nasıl afallatılır konusunda çok güzel ders verdi Bioware. Malum Kotor 1 olayından sonra yaşattıkları ikinci devasa şok olacak sanırım bu.
Misafir
İlk oyunu henüz oynama şansım olmadı,1-2 hafta içinde alıp oynamayı umut ediyorum.(Video'dan ilk oyun hakkında spoiler yemiş olmam muhtemel herhalde.) :ninja:
TheodrienTheodrien
Mod
Monthius dedi:

Kısacık bir trailerla insanlar nasıl afallatılır konusunda çok güzel ders verdi Bioware. Malum Kotor 1 olayından sonra yaşattıkları ikinci devasa şok olacak sanırım bu.

Eğer biz gerçekte Geth isek, ama insan formu verilip Alliance'a sokulduysak, hmm... Bu bana battlestar galactica'yı hatırlattı :P
peace
Üye
İlk oyun PS3'te varmı?
discussioncontroller