Mass Effect 2
isoticisotic
Üye
.
DharkanDharkan
Üye
Oyuna başladım şepırd öldü

kapattım ben de (haha :()
RedBeardRedBeard
Üye

Dlcsiz zaten oynanmaz

Her türlü korsan oynayacaksınız

orj oyun ahmetli dlc olmuyor mu?
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
Oluyor da oyun kıreklenecek sonuçta

Beğenenler: RedBeard

Üye

Dlcsiz zaten oynanmaz

Her türlü korsan oynayacaksınız

dediğimi geri alıyorum

https://help.ea.com/en-us/help/dragon-age/dragon-age-origins/bioware-classics-dlc/

şunu yeni gördüm, önemli çoğu dlcyi bedava olarak vermiş EA
__skytalker____skytalker__
Üye
Origin'de direkt sahip mi olduk şimdi yoksa birşey yapmak gerekiyor mu?
Üye
bilmiyorum ki aar denemedim

If you’re using Origin, download your downloadable content (DLC) by clicking on the game tile in your Game Library and choosing Extra Content.

Then choose your DLC and click Download.

ilk deneyen yazsın

orda görünmezse o linkleri tek tek indirmek gerekebilir
__skytalker____skytalker__
Üye
Beleş değilmiş ya, BSN kapandığından download linklerini buraya almışlar sadece, setuplar bunlar.

https://www.reddit.com/r/masseffect/comments/5njbx0/mass_effect_2_all_dlcs_free_legally/

That's not exactly what this is. They moved the file downloads from the old BSN to Origin because the BSN was officially shutting down, but this doesn't mean you can get these DLCs for free. Even if you download and install the files, when you open the game they will fail to authenticate.
Of all these DLCs, the only ones that are actually free to install and play are: The Stone Prisoner for DAO, the Black Emporium for DA2, Bring Down The Sky for ME1, and the Cerberus Network bundle for ME2. For the rest, you'll still need to actually purchase them to be able to play, even if you downloaded the install file from this page beforehand.

Yine de iyi ya indirmek için, bsn linklerini bulamadıydım son seferde, buradan rahat rahat indirir ahmetleriz artık.

Beğenenler: Baysungur

Üye
hee hay allah

DAO ve ilk mas efeğinkileri kurunca 2. oyununkileri de bedava sandım ben

tüh
GunGun
Üye
Ya benim orijinal dlcye authentication error veren sistem bu. İnternette benzer sorunla karşılaşan adama bioware social networkte dlc crack'i linki verildiğini gördüm. Orijinal exeleri yukarıdaki adresten çekip sonra dlc crack'ini kullanıp korsanlayınız efendim.

Beğenenler: Baysungur

discussioncontroller