Mass Effect 2
phdphd
Üye
2017 oldu hâlâ aynı şeyi konuşuyoruz, bakın bu dramdır. Şu DLC sorununa kalıcı bir çözüm bulsalar artık keşke. Eksiksiz full artı full versiyonunu satsınlar eski oyunların, puan saçmalığıyla veya Ahmet'le uğraştırmasınlar artık insanları.

Beğenenler: Baysungur, Feyling, Corax

dodgerdodger
Üye
sonsuz oyun.
TrenzaloreTrenzalore
Üye
Renegade oynasam mı diye düşünüyorum hala. Mesela Wrex'i Virmire'de öldürecek kadar Renegade veya sadece intimidate seçecek kadar renegade gibi :D
502502
Üye
Gelecekten bildiriyorum, full artı full DLC paketi artık alınabiliyor ve küçük eklentileri peşpeşe indirirken arada durması yüzünden Origin'i birkaç kez baştan başlatmak zorunda kaldım. Onun dışında sorun yok. Oyun ise lezzetinden pek bir şey kaybetmemiş.

ME3'ün DLC paketini ise alacağımı sanmıyorum, çok fazla gereksiz multiplayer boku ihtiva ediyor.
__skytalker____skytalker__
Üye
Multi dlcleri ücretsizdi, hikaye dlcsi olmasın onlar? Omega, leviathan ve citadel?
502502
Üye
Açıklamada multi DLC'leri de var, belki bedavadır da bundle şişsin diye eklemişlerdir.
Üye
Büyük ihtimal.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
502 dedi:

Gelecekten bildiriyorum, full artı full DLC paketi artık alınabiliyor ve küçük eklentileri peşpeşe indirirken arada durması yüzünden Origin'i birkaç kez baştan başlatmak zorunda kaldım. Onun dışında sorun yok. Oyun ise lezzetinden pek bir şey kaybetmemiş.

ME3'ün DLC paketini ise alacağımı sanmıyorum, çok fazla gereksiz multiplayer boku ihtiva ediyor.

al yav sırf citadel bile değer 15 yuroya

multi dlcleri aar beleşti şişsin diye eklemişler

sen söyleyince ben de aldım bu gün bütün dlcleri. sonunda korsanlamadan me2 ve me3 oynayabileceğim
CaturdayCaturday
Üye
utanacağınızı bilsem steaminize tükürürdüm ama ondan da anlamazsınız ki siz!
Üye
Euro bu kadar uçuk olmasa yapışacaktım ben de ama şu durumda hard disk'te duran şeye o kadar para veremedim.

Multi oynamak isteyene katılırım ama, aar özledim.
discussioncontroller