Mass Effect 2
CaturdayCaturday
Üye

ilk oyunu steamden 10 lirayaal oyna

2.oyunu sakın alma. seversen dlclerini alamazsın. mas efek 2 nin dlcleri de hem çok güzel hem de çok önemli

bu adam yalan söylüyor
502502
Üye
1 ve 2'yi Steam'den alıp anahtarlarını Origin'e eklemek mümkün diye biliyorum. Yuroyla Origin'den almaktan daha ucuza gelecektir.
__skytalker____skytalker__
Üye
Üçleme 10 euro şuan, 1 ve 2 steamde toplam 62tl. Originden üçleme almak daha mantıklı bence bu durumda eğer origin'İn kendisi ile problemi yoksa.

Bu pakette 1. oyunun dlc'leri de varmış, birşey fark ettirirse artık.
502502
Üye
Origin'de indirim olunca aynı anda Steam'de de vardır diye düşündüm bakmadan etmeden. Yokmuş.
CoraxCorax
Üye
502 dedi:

Origin'de indirim olunca aynı anda Steam'de de vardır diye düşündüm bakmadan etmeden. Yokmuş.

steam indirimleri perşembe başlıcak galiba
502502
Üye
Su gibi aktı. Ben bu Kasumi'yi falan yarım yamalak hatırlıyordum ama herhalde ya birer kere oynamışım ya da hiç oynamamışım sadece videolarını falan izleyip milletin yazdıklarını okumuşum. Güzel oldu, içeriğe doydum resmen.

Spoiler:
Arrival'ın çok erken aktifleşmesini biraz yadırgadım sadece. Piyasaya çıktığı dönemde "nasıl olsa herkes oyunu bitirdi" diye düşünmüş olabilirler ama yeni çar açıldığında da ana görevden sonra aktifleşecek şekilde ayarlanabilirmiş.
EdrarcEdrarc
Üye
gördüğüm kadarıyla konu iyiliğe hizmet için :) ve faydalı olabilmek için hortlanmış.

ama şu efsane parçayı da şurda paylaşasım geldi direk, unutulmaz bölümdü, tamamiyle gaz, tüyler tikenn tikennn :)

DİKKAT SPOILER : oyunu oynamayanlar sakın dinlemesin, parçanın kendisi zaten spoiler, önce oyunu oynayın o şekilde dinleyin.

Spoiler:

discussioncontroller