Cola+Cips=Yaşam sevinci
123458
kusa
Üye
Mutlu olabilmek bence bi kola bi cips.Yaşam felsefesi böyle olanları bekliyorum bu konuya.Tamam tamam Bira+cips+maç ta olur  :)
Ne kadar kola cips zararlıda deseler kanser yaparda deseler atın ölümü arpadan olsun demekten alamıyorum kendimi.Ve en üzüldüğüm konu Fatih Sultan Mehmet'in Lays yiyemeden aramızdan ayrılışı  :o
Dipnot : Patates Amerika kıtasında bulundu..

[img width=219 height=280]http://www.hekimim.com/haberler/kola.jpg[/img] [img width=385 height=261]http://bestlay.com/images/lays/lays_385x261.jpg[/img]
Gord10Gord10
Üye
Ben de tam biraz sonra izleyeceğim filme eşlik etmesi için kola ve cips hazırlamıştım, üstüne bu konunun açıldığını görmek mutluluğuma tuz biber baharatlı cips oldu.
SYSCLEANER
Mod
Bira + cips olmasın o :)
Misafir
Kola saks. Cips de kilo yapıyor. İkram + Sprite diyorum.
Laçin
Üye
Öeeeh, iki nefret ettiğim salakça şey(üzerinize alınmayınız)

Cipsin içindeki yağların direkt olarak kanserli madde taşıması beni artık bu naneyi yememeye itti diyebilirim.

Kola ise mağlum; içinde her türlü halt var. Şahsen bana hiç haz vermeyen, onun yerine acı çektiren bir şeyi içmem.
Kolombus
Üye
Ben de çok seviyorum bu ikiliyi, ama sonu tuvalette bitiyor genelde. Sonra da " bir daha beraber yemeyeceğim " diyorum, ve bu lafı sonraki seferde hatırlıyorum..
princeofpersiaprinceofpersia
Üye
Sprite+cips tir benim için. Ama başka bir şey daha var... Schwepps mandalinalı... Bana ayı diyeceksiniz ama tek başıma 1 litreyi bitiyorum (bir kez deneme çektim, tek dikişte bitirebiliyormuyum diye yarısını baya bi geçtim :D ) tek başına yeter schwepps bana.
Nyse
Üye
cola + cips'i geçti herkez başka şeyler söylüyor ben kolanın cipsi ağzımda eritmesini ve cipsin tadını yok etmesini sevmiyorum anca ayrı ayrı yer içerim bunları ama cips uzun süredir yemiyorum kolada arada bi dışardan bişiler söylersem anca genelde süt + püsküüt (seviyorum böyle demeyi yaa :D ) vaz geçilmez ikilidir benim için
Marked One
Üye
Alakasız, ve kimse kullanmasın tabii ama... Kullananlar için çay + sigara veya sigara + kahve ikilisi mükemmeldir kesinlikle.
Murderotica
Üye
Cips cildi cok yaglandiriyor bariz bi sekilde, o yüzden ayda bir kere filan yiyorum ama yiyince de kola olmazsa olmaz.
Ama ben cipsi yogurda banarakta yemeyi seviyorum, o da ayri.
princeofpersiaprinceofpersia
Üye
Allahtan ne kadar yesem yiyeyim kilo almıyorum :D nereye gidiyo o bilmiyorum :D sınır benim için yediğim şeyin önünde dikilmeye başladığım andır.
123458
discussioncontroller