Cola+Cips=Yaşam sevinci
Laçin
Üye
İğrenç görünüyorlar!

:kaçır:
Secret_Assassin
Üye
Galadriel dedi:

Aslında konuyla alakasız ama ben de su içmeye başladım bunu dediğimde insanlar bana gülüyuorlarAma gerçekten öyle günde 2 bardaktan fazla su içmezdim.Şimdi zorlarsam 1 litre içebiliyorum

Ben o dediğin şeyden günde 2 litre rahat içiyorum. 8)

Üste not: Coca-Cola Zero var da, diğerinin direk Fritolay olması gerekmiyor mu? :)

Edit: O not üste değil, 2 üsteymiş.

Bir daha edit (alta): peki.
Gord10Gord10
Üye
Adamlar bana Lays'den geldiklerini söylemişlerdi.
SwooshSwoosh
Üye
okuldan eve gelirken para toplanarak alınan temel besin kaynağıdır kola. cips olunca cep yakıyor. kola yoksa şensun alınır. allahsal birşeydir kola ve yanında her akşam kızartılan patates.
Misafir
Gord10 benim bardak da aynısından. (Evet benim bardak.) Favori bardağımdır 3 kapakla birlikte verilen.
masterchiefemre
Üye
Yojimbo dedi:

En kral cips yuvarlak acılı Patos'tur. Daha onun lezzetinin yanına yaklaşan cips yemedim...

aynen, benimde en çok sevdiğim cips o acılı patos :) yalnız yedikten sonra  2 gün (dişlerini fırçalasanda) sonra bile ağzın pis kokuyor :/
melody
Üye
o yediğiniz cips lokması; ağzınızda iki saniye,yemek borunuzda iki dakika, miğdenizde iki saat ve kalçanızda 20 sene kalacak.şimdiden söylemesi ;D
SYSCLEANER
Mod
melody dedi:

o yediğiniz cips lokması; ağzınızda iki saniye,yemek borunuzda iki dakika, miğdenizde iki saat ve kalçanızda 20 sene kalacak.şimdiden söylemesi ;D

Haftada 2 saat yüzer 3 saat spora gidersen sorun olmayacağına inanıyorum. (Denedim , deniyorum sorun yok)
melody
Üye
haftada o kadar saati nerden buluyosun yahu, benim 5 saatim olsa mışıl mışıl uyurum.

canım cips istedi bu arada. laysin baharatlısına bayılırım. ama çok sivilce yapıyo diye uzun zamandır yemiyorum
SYSCLEANER
Mod
Zaman ayarması kolay düzenli hayat kurmayı kafana kurunca en çılgın hayat bile düzenli oalrak yaşanbiliyor.
discussioncontroller