Cola+Cips=Yaşam sevinci
Golden Eagle
Üye
melody dedi:

o yediğiniz cips lokması; ağzınızda iki saniye,yemek borunuzda iki dakika, miğdenizde iki saat ve kalçanızda 20 sene kalacak.şimdiden söylemesi ;D

Sınırsız olarak ortalama 15 dilim pizza, 3 triplle whooper büyük boy vs. vs. Kısaca sınırsız aburcubur yeme kapasitesine sahip doymak bilmeyen bir adamım. Buna karşılık 65 kiloyum ve kilo alamıyorum. Kolestrolüm yerinde sapasağlamım bu sebeplerden dolayı kızlar benden nefret ediyor :D :D :D
melody
Üye

Sınırsız olarak ortalama 15 dilim pizza, 3 triplle whooper büyük boy vs. vs. Kısaca sınırsız aburcubur yeme kapasitesine sahip doymak bilmeyen bir adamım. Buna karşılık 65 kiloyum ve kilo alamıyorum. Kolestrolüm yerinde sapasağlamım bu sebeplerden dolayı kızlar benden nefret ediyor :D :D :D

nedenini anlayabiliyorum  :D
Secret_Assassin
Üye

Bende günde bir öğün yiyorum, hatta bi ara hiç bir şey yemediğim günlerde oluyordu ama yinede göbek çıkıyor ben de. :pissedoff: Ki salında ben de çok dengesiz besleniyorum ama böyle senin gibi konuşanlarda var, işte onlara gıcık oluyorum.Okulda bir çocuk var mesela, adamın boyu benden 20 cm. büyük, sıfır göbek, başparmağını da böyle geriye büküyor filan, neyse efendim gıcık bir durum bu.
creiGncreiGn
Üye
Cipsi yiyip yiyip de o tuz ve baharat susuzluk hissini dibine kadar verince içilen buz gibi kola... Uuuuv :o
Misafir
Cola+Cips şimdi yaşam sevinci, iyi hoş da, bi 20-30 sene sonra hayata lanet etmene neden olabilirler; benden söylemesi.

Yiyecekseniz de mısır cipsi yiyin, patates cipslerine karşıyım ben (Neden acaba?) =P .
Misafir
Geçirdiğim hayvani mide ağrılarından sonra kolayı bırakmıştım , bırakmadan önce günde en az 1 litre içerdim.Tecrübe etmek istemeyeceğiniz türde ağrılardı tabi , adamı hayata küstürür resmen.Bırakın, yazık etmeyin midenize. xD
Misafir
Kusa strikes back, or what?

Evet, cips kola, bazı arkadaş eğlencelerinin, kimi zaman yalnızken izlenen filmlerin vazgeçilmezlerindendir.. Arkadaş olurlar sana, mutlu bir film izletirler..
dark_devil_cry
Üye
Elegost dedi:

Evet, cips kola, bazı arkadaş eğlencelerinin, kimi zaman yalnızken izlenen filmlerin vazgeçilmezlerindendir.. Arkadaş olurlar sana, mutlu bir film izletirler..

katılıyorum, kimi zamanda fazla kaçırdığın için, için dışın bir olur o geceyi tuvalette geçirirsin =) (istifra durumları =) )
creiGncreiGn
Üye

Cola+Cips şimdi yaşam sevinci, iyi hoş da, bi 20-30 sene sonra hayata lanet etmene neden olabilirler; benden söylemesi.

Yiyecekseniz de mısır cipsi yiyin, patates cipslerine karşıyım ben (Neden acaba?) =P .

Aşırıya kaçmadıkça (kusma derecesinde yiyip içmekten bahsediyorum bu ikisini :D) neden zararlı olsun ha, neden?! :P Oturmuşum yatağa, açmışım Lost'un son bölümünü, cips+cola sız da olmuyor ki ama ^^
Elerrina
Üye
Kola ve asitli içeceklerden yaklaşık 5 yıldır sağlık sorunlarımdan ötürü uzak durmaya çalışıyorum.Ama gerçekten de çok güzel ikili.Hele yaz sıcağında çok iyi gidiyorlar.Öhöm kendi canımı çektirdim:D.İçmemeliyimm=)
discussioncontroller