Cola+Cips=Yaşam sevinci
SnakeSnake
Üye
Valla bundan bir kaç yıl öncesine kadar bu ikisi hayat damarlarımdan biriydi -bir diğeri de kola+mantıdır :P-. Özellikle DIABLO II oynadığım geceler boyunca kola en sadık dostumdu. Günde 2.5 lt. devirirdim (ciddi). Ama sonra bıraktım ikisini de. Artık ayda yılda bir içip yiyorum. Bu konuyu gördükten sonra da yarın gece kola+cips partisi yapmaya karar verdik kuzenle. :D

Bi de benim hayatta yediğim en muhteşem cips domates çeşnili Ofis 3-5'tir, hatta bu meret muhteşem ötesidir, en süper bir epiktir. ''Ofis 3-5 cips miydi?'' diyen arkadaşlara da diyorum ki: Cips olmasa da abur-cubur en nihayetinde. :D
MonthiusMonthius
Üye
Benim için yaşam sevinci = Sütlü Nescafe + Brownie. Seviyorum, dayanamıyorum, bunlarsız yapamıyorum. Cidden.
a_smurfa_smurf
Üye
Benim için yaşam sevinci = Filtre kahve + Sigara - ya da Vodka + Red Bull + Kızlar.

Cips Kola ise, doritos alaturka ile muhteşem oluyor. Eller yağ içinde kalıyor tabi orası ayrı mesele de, o haz, o tat, vay vay vay, canım çekti.

Ama kolanın yanında illa bir şey istersek de cips dışında, o da PİZZA'dır. Bak yine canım çekti. Acıktım arkadaş.

:hungry:
Vaizard
Üye
Ice Tea Mango + Milka Çilekli = Yaşama sevinci

Red Bull + Vodka (Fındık Shot'da olabilir ;D) + sigara = Yaşama sevinci.
Misafir
ben bir kola bağımlusıyım..
ve inanın bunu üzülerek söylüyorum..
bugün midem yine yanmaya başladı (uzun zamandır olmuyordu) geçmesi için talcid attım, rahatladım ama sonra gece 2 bardak daha içtim..
midem yana yana, acı çeke çeke içiyorum..
ama içmezsem de kendimi kötü hissediyorum başım ağrıyor, oturamıyorum bile yerimde..
zaten bende migren var baş ağrısı girdimi dayanılmaz bir noktaya varıyor bu yüzden içmek zorunda kalıyorum..
hayır canımda istiyor seve seve içiyorum üstelik..
ama artık zarar vermeye başladı bu durum..
günde en az 2 lt içiyorum ki çoğu gün bunun üstüne çıkıyorum..
farkındaym ciddi yüksek bir rakam..

ama beni asıl korkutan bugün okulda girdiğim lab oldu..
bugün ki deneyimizde idrar da monosakkarit (şeker) tayini yaptık..
normalde idrarda şeker olmaması gerekir şeker hastalarının idrarında şeker olur..
ve maalesef benim idrarım bütün deneylere pozitif cevap verdi..
hoca doktora gidip kan şekerine baktırmam gerektiğini söyledi..
zaten ailede var çok büyük ihtimalle 22 yaşında şeker hastalığı ile uğraşacağım..

yani bu işin şakası yok..
benim o veya bu şekilde bu lanetten kurtulmam lazım..
ancak tek başıma yaşadığım düşünülürse bu pek kolay gözükmüyor..
çünkü bu gibi durumlarda size dur diyen birilerinin olabilmesi çok önemli..
ben kendimi durduramıyorum maalesef..
MonthiusMonthius
Üye
a_smurf dedi:

Ama kolanın yanında illa bir şey istersek de cips dışında, o da PİZZA'dır. Bak yine canım çekti. Acıktım arkadaş.

:hungry:

Favourite Three çekti benim de canım, ne zamandır yemedim... :hungry:
Jedi Panelvan
Üye
Rafils sade veya citos fistikli arti kola, tercihen bira. Hayatta anlam arayislari...
fluxdemon
Üye
ne lanet baslik be bu. her girdigimde sacma sapan asermelerle cikiyorum. rafils sade + kola nedir yahu ? boyle bir zevk var midir ?
Jedi Panelvan
Üye
Rafils sade daha cok biranin kankasidir bende. Fistikli citos daha kolacidir, cocuksudur, eskilerin Tombi'sidir..
melody
Üye
ben çok ağır bir ülser geçirmiştim, akşamları ağrıdan zırlaya zırlaya uyumaya çalışıyodum. beslenmeme pek dikkat etmedim ama zamanla stresim azaldıkça geçti, sadece arada azar oldu. ama ben miğdemi ağrıtan ne varsa kendiliğimden bıraktım, kola yerine ayran-süt; cips yerine meyveli mısır gevreği.cips yemediğim için artık cildim de iyi durumda. mesela şuan mis gibi nesquickli sütümü yudumluyorum.ayrıca büyük kola bardağına soğuk süt-kahve-şeker de çok güzel oluyo :D miğdeniz de ağrımıyo  :dans:
discussioncontroller