Cola+Cips=Yaşam sevinci
145678
creiGncreiGn
Üye
Zararlı olduğu muhakkak ama yiyorum, yiyoruz... En azından tadında bırakmak lazım. Bak gene canım çekti :D. Jedi Panelvan'a da katılmamak elde değil sade rafıls konusunda fakat; kolanın can dostu da doritostur, peynirli ya da biftekli çitostur. (ulan uf bee, gecenin bu vakti de nerden bulacam şimdi ben cipsi :-\ :D)
Judas
Üye
Erik + tuz değil miydi yaşam sevinci? :(
Secret_Assassin
Üye
Judas dedi:

Erik + tuz değil miydi yaşam sevinci? :(

İşte budur ya, olay budur!Her şeyi geçtim olay budur!Yaz tatillerinde kahvaltıda, öğleyin vede akşam yemeği olarak (yani üç öğün) sadece bunu yediğim günler olur.Ekşiyi zaten severim, ama erik denince akan sular durur + 10 dakikalık saygı duruşuna geçilir.Dünyada bundan başka yenecek hiç bir şey olmasın, sadece her mevsim erik çıksın, ben buna razıyım. ^-^
Judas
Üye
melody dedi:

o yediğiniz cips lokması; ağzınızda iki saniye,yemek borunuzda iki dakika, miğdenizde iki saat ve kalçanızda 20 sene kalacak.şimdiden söylemesi ;D

Az önce cips yemeyi bıraktım. Kolayı zaten bırakmıştım.
Jedi Panelvan
Üye
Erik tuz candir, cilek pudra sekeri canandir...
Nevermind
Üye
Bende 19 yaşına kadar tam gaz bu beslenme piramidinin tepesindeydim.Counter Strike'nin, Diablo ve Diablo II'nin, Black Isle rpglerinin ,bilgisayar oyunları hastalığı dönemine denk gelmiş birisi olarak kola-cips ve onun ileri aşaması red bull-biraz-cips-kinder bueno kombosunu, sistematik, her tatil günü yapardım.Zaten internet kafelerden çıkamıyoruz sürekli tavuk döner, iskender falan spor desen ne alaka zaten.

Neyse kilo alamıyorum diyen arkadaşlara bende bu korkunç beslenmeye rağmen 1.90 ama 75 kg'lik bir heriftim nolduysa 18'den sonra oldu kadınların, başlarına gelmesi ihtimalinin bile, kanlarını donduracak bir etkinlikle kalçalarıma kilo aldım, 100 metre nefes nefese kalmadan koşamaz hale geldim, korkunç bir kalp çarpıntısı başladı.

2 yıldır spor yapıyorumda neredeyse tüm olumsuzlukları attım(ama bazı bölgesel yağlanmalar hayla başımda bela) size diyeceğim bu cennet bahçesinden kopan elmadan ısırık alıyorsanız kesinlikle haftada 2-3 gün birer saat düzenli spor yapmanız ve kesinlikle biraz kas çalışmanız.18 senede içine edilen vücut toparlanmak için en azından bir 10 yıl istiyebiliyor sizden.Tüm bunlara rağmen ileri yaş ve nesiller için nasıl bir genetik erezyona uğradığımızı kimse bilemez(yani psişik güçlerde kazanabiliriz, çart diye kanser olup geberedebiliriz kimse tahmin edemez :))
145678
discussioncontroller