Body Building / Fitness vb...
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
siz doldurulup kiler yapılan küçük tuvalete koymuyor musunuz yani?

Beğenenler: Feyling

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Onlar apartmanlarda dostum, bizim kiler bayağı büyük. Evet, büyük ve lanet bir kilerimiz var.

Beğenenler: Feyling

Sifon
Üye
wisconsin kar canavarı saklanıyor olabilir dikkat et
kurtkapankurtkapan
Üye
obligatori

"viskansın kay canavayı"
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Şöyle bir vücudum olsa yeter. Fazlasına gerek yok. =P

image

Beğenenler: Yacatisma

FeylingFeyling
Üye
Böyle bir karikatür vardı Yumurtalar köşesinde.

O "yeter" asla bitmiyor standartlar değiştikçe. Ama evet bana da yeter

Beğenenler: MAVİSAKAL

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Tabii böyle bir vücut yaptıktan sonra koruması var.
Force_CommanderForce_Commander
Üye
4 yıldır spor yapıyorum vücudum bundan kat kat iyi . İnanın hiçbir zaman yetmiyor.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Aksam 8-9 arasi spor yapabildiğim için, sonrasında acikiyorum. Kilo aldirmayacak bir şeyler önerin bana.
creiGncreiGn
Üye

Aksam 8-9 arasi spor yapabildiğim için, sonrasında acikiyorum. Kilo aldirmayacak bir şeyler önerin bana.

Yüzbaşı Besbelli'lik gibi gelecek ama yediğinden fazlasını harcamak dışında çok da büyük bir sır değil bu olay. Spor öncesinde glikoza ihtiyacın olacağı için muz gibi (potasyumu da yüksek) gıdalar, spor sonrasında ise proteini yüksek gıdalarla beslenmen faydalı olur.

Yağ spor salonundan çok mutfakta yakıldığı için yediklerine dikkat etmen gerekecek. Yemek konularıyla ilgili paylaşımlarından senin için çok kolay bir şey olmayacak gibi görünüyor ama dişini sıkacaksın biraz maalesef : ). Şöyle söyleyeyim, ortalama bir çikolata / gofret vesairenin 100 gramında 500-550 kalori varken, o kaloriyi yakmak için en az 7-8 kilometre koşman gerekiyor. Yememek, daha doğrusu abur cuburu, tatlıyı falan kesmek, çok daha kolay bir şey. Bölgesel yağ yakmak diye bir şey olmadığı için yapılacak şey az yiyip vücuda giren kaloriden daha fazlasını yakmak. Kilo verdikçe de kas oranını arttırman gerekiyor mutlaka; zira önceki mesajlarında bahsettiğin gibi zayıfladığın halde göbek varsa kas oranın oldukça düşük demektir; hint fakirine dönmen gerekir ki o kalan göbek de gitsin.

Beğenenler: kurtkapan

discussioncontroller