LotRO-Turkey
TheodrienTheodrien
Mod
Sonunda bizim de güzel bir sitemiz var. :) Yapmak uzun sürdü, içini doldurmak daha da uzun sürecek. Ama Türkiye'deki en iyi LotRO Fan sitesi ve bilgi kaynağı olacağını belirtmem gerekir. Tüm LotRO severlerin bu aileye katılıp, büyümemizde yardımcı olmasını istiyorum. :)

Yeni eviniz sizi bekliyor...

www.lotro-turkey.com 

Halife
Üye
Theodrien site çok tatlı forum büyüleyici olmuş. Fakat forumda :D frame atlamalar var. Forum için en iyi browser sıralaması opera > fire fox > ie olarak sıralanabilir. Valla siteyi beğenmesem yaparmıydım bilmiyorum ama 1.200.000 sayfa gösterimi aylık 100.000 ziyaret alan sitem var, TwT ,isterseniz destek olabilirim.

İstatistiklerimi googleanalytics verilerine göre yazdım sallamıyorum ayni  :D
TheodrienTheodrien
Mod
Çok iyi olur Halife :) Frame sorunlarına bakalım hemen, yarına birşey kalmaz umarım.

Desteklerini bekliyoruz tabi ki :) Eğer banner istersen yarın yollarım birkaç tane. Çok teşekkürler ilgin için.
a_smurfa_smurf
Üye
Çok güzel Theo ellerine sağlık cidden.
Halife
Üye
Theodrien sen bana özel mesaj at msn felan yaz ben sana ulaşırım, haber geçeriz. Sitemde duyururum. Zaten Türk oyun sektörü gibi bir genel haber başlığı olduğundan "total war ile ne alaka lan" diyemezler. Berkant sizde destek olun bence çok güzel iş çıkarmışlar.

Ek olarak sadece haber değil proje ortaklığı adı altıdna geliştirdiğimiz bir sistem var. Burada ortaklarımızın yararlanacağı destek alt sistemleri vs. var hallederiz  ;)
lotro_tr_31
Üye
çok güzel bir site olmuş alper yapımında emeği geçen herkesin eline sağlık çok güzel.
dergide ki lotro mom yazinda fena değil o da güzel ;)
TheodrienTheodrien
Mod
Sağol Selçuk :)
Halife
Üye
Theodrien msn adresine maili attım. Cevabı gelen adrese atarsin dediklerimi uygulamaya sokarız :D haydin başarılar.
Blight
Üye
Ellerinize sağlık Theo, çok güzel olmuş site. Tekrar başlayasım geldi oyuna. :)
Laçin
Üye
Çok güzel, sade bir yapıda duruyor. Umarım oyunun yayılmasında emeğin büyük olur ;D
Silverlex
Üye
Rehberler birer birer siteye ekleniyor. Bizim bu istedeki amacımız normal bir fun club dan öte, Türkçe içerikli bir kütüphane oluşturmak.
Oyunu oynuyor olabilirsiniz, farklı serverlarda da olabilirsiniz, hatta oyunu bırakmış ama bir yandan da takip etmek istiyor olabilirsiniz.
Herkesi bu kütüphaneye bekliyoruz ;)
discussioncontroller