Medieval 2: Third Age
Misafir
Daha önce rome total war için third age modu çıkarılmıştı, mod genel olarak iyiydi ancak beni grafik açısından memnun etmemişti..

Şimdi ise Medieval 2 grafikleriyle Gondor,Rohan ordularını kontrol edebilme fırsatımız olacak...
Tabiki ırklar sadece insanlarla sınırlı değil:Elfler(High ve Silvan),Cüceler,Eriador(hobbitler?),Dale iyi tarafın oynanabilir ırklarıyken,
Isengard,Mordor,Rhun,Haradrim ve Misty Mountain Orcs(Goblinler?)kötü tarafın ırkları olacak ve hepsi oynanabilir...
Irkların BFME'de gördüğümüz bütün birimleri içereceğini söylemek mümkün(Mumakil,troll gibi birimler de dahil)(yanlız nazgul yok sanırım eklerler tahminen ama lafı geçmemiş hiçbir yerde)
Campaign map üzerinde tüm Middle Earth'e hükmetmek gibi bir seçeneğimizde olacak(elflerle minas trith'i almak mesela >:D)
Bir ekleme: oyunda müzikler, ara sahneler, geliştirilmiş AI ve seslerde olacak eh tabiki ME temalı

Dahası bu modun çıkmasına fazla bir zaman kalmadığı yapımcıları tarafından söylenmiş.Zaten mart 2008'de başlandığına göre kısa bir süre sonra bu müthiş modu görmemiz mümkün.

Ya arkadaş beni kesmedi bu görüntü yok mu görüntü diyenler burdan yaksın :P:

http://www.moddb.com/mods/third-age-total-war

yok görüntüde kesmedi vidyo isterim ben diyen açgözlü arkadaşlara da ne diyim linke baksanıza yaa :D
hala ısrarla okuyanlara bir bilgi daha ;): vidyoda campaign mapten bölümler görmekte mümkün
XFire1994
Üye
Çıksın artık şu mod ya :P
Mad Dok
Üye
Lucteria
Üye
varmı deneyeni ? ;D
desert78
Üye
İndirmeye başladım yarın aktarırım size deneyimlerimi =).
İyikide silmemişim Medieval 2yi yuppi!

boogieman
Üye
Yahu bu değil de bir mod vardı (XD) romedaydı galiba tamriel totalwardı adı modun.
ne oldu o mod?
Mad Dok
Üye
Birkaç denge sorunu var,bazı animasyonların onarılması gerek;bunun dışında gayet güzel olmuş.
XFire1994
Üye
Direk indiriyorum,yaşasın!

1.4 gb :(
bodo
Üye
Kutulu olarak MTW 2 ve Kingdoms(steam) var. Fakat oyunu kurduğumda kingdomsu çalıştırdığımdaki pencere gelmekte. Orada da Settings ve Play butonu, Play butonunun altında da normal kingdoms seçenekleri var. Yardım edebilecek biri var mı?
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Bende büyük diye adam gibi indermiyorum,ya bağlantı kopuyor yada hata yada çok yavaş,madem bedava belki biri rapid e upload etmiştir diye aradım onuda bulamadım,en kısa zamanda ( belki yarın ) çekerim ,çok bekledim bu modu .
Misafir
Torrent linki vardı galiba.
discussioncontroller