Medieval 2: Third Age
Mad Dok
Üye
bodo dedi:

Kutulu olarak MTW 2 ve Kingdoms(steam) var. Fakat oyunu kurduğumda kingdomsu çalıştırdığımdaki pencere gelmekte. Orada da Settings ve Play butonu, Play butonunun altında da normal kingdoms seçenekleri var. Yardım edebilecek biri var mı?

Oyunu Medieval 2 ve Kingdoms'u kurduğun klasörün içine kurmalısın.Oyuna da Kingdoms'dan değil,Masaüstüne eklediği yüzük simgesinden girmen gerekiyor.

Büdüt:Az önce 50 civarı trolle,Mumakillerle desteklenmiş bir Harad ordusunu darma duman ettim.Aşırı imba troller :D
bodo
Üye
800 kez denedim olmadı, o nedenle uzun uzun yazayım. Bir yeri gözden kaçırıyorumdur belki

Şimdi efenim MTW 2 nin kurulu olduğu yer:  D:\Program Files\SEGA\Medieval II Total War

Kingdoms'un kurulu olduğu yer: D:\Program Files\Steam\SteamApps\common\medieval ii total war

Sadece kingdoms un kurulu olduğu yere kurduğumda hata almıyorum(ki sanırım doğru yer de orası), yüzük simgesine tıklayınca olan şu:

Bana bir çare dostlar, zira mod şöyle güzel, bir savaşta 5000 orc kestim gibi lafları duydukça insanın içi gidiyor.

Sorun çözülmüştür.
Mad Dok
Üye
Sorunu twcenter'da sorarsan yanıtlar hem daha çabuk,hem de daha verimli olur.
Misafir
bodo
Üye
Sorunun çözülmesiyle bugün oynayabildim. Çok detaylı ve güzel olmuş, çok emek harcandığı belli. Savaşların oldukça kalabalık olmasıyla pc yer yer kasıldı fakat kalabalık savaşlar çok zevkli. Elf okçularını alıp sağanak ok yağmurunu izlemek çok keyifli oluyor. Ayrıca Mumakiller neyse de Troller can yakar. Bir de Dwarfların şehirlerinden spy veya assassinlerine bakın da gülün.
Misafir
Ne zaman bir şehire saldırsam, rakibin ordu boyutu birden coşuyor. Tamam, yapay zeka şehirleri savunamıyor ama 200 kişilik Isengard savunmasına saldırıyorum, elemanlar bir anda 1500 kişi oluyor. Çok sinir bozucu. Hem, savaşı kaybedersem, adam 500 kişilik ordusunu da şehrin dışına çıkartıyor, Orta Dünya'ya salıyor. Beleşten ordu geliyor adama.
ElladanElladan
Üye
Screenshot koyum biraz daha buraya ya. Benim MII DVDleri arkadaşta kaldı. böhü.
derky
Üye
Ya ben medieval 2yi tekrar kurdum. Modu yükledim ve oynamaya başladım. Her şey güzel de bende ses çıkmıyor hiç bir şeyden :D Bu genel bir sorun mu yoksa bende mi oluyor bir tek bu :D
Misafir
M2TW ve Kingdoms'u kurup, 1.5 patch'ini yapman gerek.
Mad Dok
Üye
Ben Medieval 2 1.2 üzerine kurdum modu,ondan sonra ihtiyaç duyduğunu öğrenip üzerine Kingdoms'u kurdum,patch falan da yapmadım.
Şu anda gayet normal çalışıyor yani :)
discussioncontroller