Medieval 2: Third Age
Misafir
Mad Dok dedi:

"The number of spawns are not changed but the quality of the units" değişen bir şey yok. Yine spawn var.
Mad Dok
Üye
O başlığın 2.iletisinde garrison scripti nasıl devre dışı bırakabileceğin yazıyor :)
Misafir
Mad Dok dedi:

O başlığın 2.iletisinde garrison scripti nasıl devre dışı bırakabileceğin yazıyor :)

Postlara bakmamamış. Tamam gördüm şimdi, teşekkürler :)
Mad Dok
Üye
1.1 yaması çıktı,mod güzelleşti ve kolaylaştı. Şimdi Rohan ya da Rhun ile baştan başlayacağım; ama karar veremiyorum :)
Misafir
bu modun OGZ DVD'de verilebilme ihtimali nedir? ^^
Mad Dok
Üye
Buradan sesleniyorum,mutlaka Rohan ile oynamayı deneyin.Film gibi oyun geçiyor ya,çok keyifli zaman geçiriyorum.
En son 4000 kişilik bir orduyu atlarla çiğneyerek kuzeye geniş çaplı bir saldırı başlattım,Isengard nihayet düştü :)
apofuko1
Üye
s.a.ben bu oyunu nasıl yükleyebilirim modu indirdim de yüklemeyi başaramadım medieval 2 kingdoms da var.yazarsanız sevinirim
Mad Dok
Üye
Modun yükleneceği yer olarak oyunu kurduğun klasörü seçmen gerekiyor,yamayı da aynı yöntemle yükleyeceksin.
apofuko1
Üye
oyunu kurduğum yere düz olarak ya da bir klasörün içine felan mı örneğin ben d oyunlar medievalda oraya seçtim yüleniyor
apofuko1
Üye
s.a sen bana msneni gönder sonra yardım  yapak sen halledersin bunu yaparsan çok memnun olcam
discussioncontroller