Medieval 2: Third Age
Mad Dok
Üye
MSN'lik bir durum yok,
İndirdiğin dosyanın ilkine çift tıklayacaksın,Next ile ilerledikten sonra senden kaydedileceği yeri seçmeni isteyecek,sen ordan MTWII'yi kaydettiğin yeri bulup seçeceksin,modu o klasöre kuracak.Üstüne Hotfix 1 ve 1.1 yaması için de aynı işlemi tekrarlayacaksın,o kadar.
boogieman
Üye
Birşey soracağım medieval2 totalwar kingdoms ek paketini nerede bulabilirim bir fikri olan var mı?
Dave Blake
Üye
Oyun son derece zevkli ve bir okadarda zorlu.Şuanda Rohan'la oynuyorum.Isengard ve Mordor tüm ordularıyla bana saldırıyor.İşin kötüsü Mordor Edoras için sürekli sefer çağrısı yapıyor.Mordor'un anavatana uzak olması sebebiyle spylar ve elçiler aracılığıyla ordu gönderip göndermeyeceğini kestirebiliyorum ancak Isengard için bu mümkün değil.Neredeyse her iki turda bir ordu gönderiyor.Gondor'a Isengard'a savaş açmasını söylediğimde ise sürekli redediyor(Harita bilgisi, askeri geçiş izni ticaret anlaşması ve bir şehir içeren anlaşmalardan bahsediyorum.)Zaten Isengard'ı bitirdikten sonraki ilk işim Gondor'u düşürmek olacak. >:D
Mad Dok
Üye
Bence evil factions tamamiyle yenilmeden Gondor'a yönelme. Bırak sen kuzey ve doğudakilerle cebelleşirken Harad'ı oyalasın.
Ben başlarda yavaş oynadım, mümkün olduğunca pasif bir tutum takınıp, farmingi zirveye çıkarmaya uğraştım. Zira normal medievaldan farklı olarak, farming bu oyunda trade'e oranla 2-3 kat fazla para getiriyor. Her neyse işte, Batı'ya genişleyebildiğim kadarıyla genişleyip buradaki rebel townları aldım, Isengard da buraya yöneldiğinden ilk çatışmalarımızı da yaşamış olduk.
Şu anda kuzey seferim tamamlandı, Orcs of the Misty Mountains ve Isengard haritadan silindi. Üretilebilir en iyi birimlere sahibim ve hızla Doğu'ya, Mordor'a yöneliyorum, Miğferdibi başta olmak üzere askeri amaçlı geliştirdiğim üç kale devamlı takviye birlikler üretiyor, yeterli sayıya ulaştıklarında onları da doğuya yolluyorum. Ayda 20000'e yakın para geliyor, şehirlerim bomba gibi ve durdurulamıyorum :D
Birliklerim, Mordor'un uzun süredir elinde tuttuğu Minas Tirith'e varmak üzereyken oyunu bıraktım. 1 aydır falan bakmıyorum, Riddick, TQ ve Stalker'dan sıkılınca Empire ve Third Age'e tekrar dalacağım.
ElliKuruş
Üye
Çok fena bir hort olacak ama şu mod'u görünce Kingdoms'a sahip olmadığımdan içim gidiyor. Hiçbir yerde de Kingdoms'u bulamıyorum. Şimdi ben bu naneyi korsan indirsem üstüne Third Age'i kursam çalışır mı? Kingdoms'un orjinal olması şart mı?

(Medieval 2 orjinal)
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Kingdoms Steamde olabilir sanırım .
cemreserpal
Üye
Uu beybi bu güzele benziyor, dursun bu burada böyle, bakarım sonra. :/
ElliKuruş
Üye
Steam'den indirince olmuyormuş. Aslında Kingdoms ve M2TW ikisi de steam'den indirilse olur sanırım ama modu oyunun klasörüne atacağımızdan algılamayacak olması muhtemel.
plaion
Üye
-korsanda çalışıyor- şşşş :P
Seifer AlmasySeifer Almasy
Üye
yeri burası mı bilmiyorum ama bir sorum vardı. medieval 2 nin üzerine kingdoms'ı kurunca bütün campaingleri medieval 2 nin içinden oynayabiliyor muyuz?
discussioncontroller