İnternet Cafe Önerileri
Misafir
Chatlak Cafe Anakara -  Fevzi çakmak 1 sokak, 22/B Demirtepe – Kızılay , Ankara

Ben Total War Ankara gününü bu kafede gerçekleştirdim. Samimi ve kaliteli bir ortam. Fiyatlar ucuz Ankara'da ikamet eden arkadaşlara öneriyorum.

http://img213.imageshack.us/my.php?image=32891987cg0.jpg bu resim heralde 4 tane 2mbit vardı şimdi 4 tane 4mbit var voooooo
Gigafan
Üye
İzmir Buca'da Milky İnt. Cafe.
Yeterli sayıda,kaliteli bilgisayarlar.yeni cıkan oyunlar(merak etmeyin rahat rahat calıstırıyor).Bu arada 2 adet PS 3 ile karsılarında dev ekran hdtv'ler var.  Kesinlikle tavsiye ederim.
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Ankara Yıldızda yaşıyanlar,Sancak Cafe yi denemelisiniz,o kadar rahat bir ortamki,bilgisayarlar manyak hızlı,net bile bizim okuldan daha hızlı,tavsiye edrim ;)
Jesus
Üye
Cırcır.net buca'da güzel bir cafedir.Arkadaşımın ailesi işletiyor.Bide bucada tufan abinin yeri var orası güzel değil :D
Misafir
Orange 2, Kadıköy...
Xadeas
Üye
Ankara'da Seyranbağları/Küçükesat bölgesinde oturuyor iseniz BoraNet İnternet Kafeyi öneririm.
piri_funny
Üye
istanbul çapa için zaman interneti öneririm WoW takılıyorsanız
Jadea
Üye
sanırım yıllardır kadıköyde Trip te takılıyorum.

Rexxin aşağısına doğru inip sağa dönüyorsunuz ilk sokaktan ve sonrada orada bir spor salonu var o yolun arasında kalıyor:)
Xadeas
Üye
Ayrıca Kızılay'da Chatlaq'ın 1 sokak aşağısında QuashNet var, orası da güzeldir..
StarfreedoM
Üye
Adana'da Gökkuşağı 1&2 var güzel olarak. Birde Cafe inn güzel. Zaten anlatmama gerek yok özelliklerini. Gidip görmek yeterli.
cavroatesh
Üye
adanada
vakti zamanında cafe inn de gece 11.30 u görmüştüm :maviekran:
ama lazer internet cafede iyidir
discussioncontroller