İnternet Cafe Önerileri
squash
Üye
Besıktas Adeks2
Kadıkoy Orange2
Xbox Cafe soran arkadas olmus kadıkoyde var bılıyorum.
kartalkethuda
Üye
konya da discovery internet cafe var. 3-4 şubede toplam 1000 bilgisayar var. üstelik selçuk üniversitesinin bilgisayar merkezinde 5bin bilgisayar var:)
OZİİGAMER
Üye
www.turuva.com
mayk kafe ya batyaa bilgisayarlar+ii ozellikleri war
colaslani
Üye
samsunda klarnet 2 çiftlik mah. yukarısında
Ali Arif
Üye
istanbuk kadıköy Orange 1, Orange 2, Etna !
croctheone
Üye
XBox360 ve PS3 kafe kadıköyde

Keyf Game
Söğütlüçeşme cad. Yavuztürk sok. No: 4/a
Kadıköy/İSTANBUL
0216 349 95 04
BoNeCoLLecToR
Üye
ankarada 777 adlı cafe yeni oyunların hepsi var bilgisayarlarda çk iyi chatlak ın karşısındaki yolda bakmanızı tavsiye ederim
Erchamion Beren
Üye
    Ambition, Elit internet kafenin ben de müdavimiyim. Hakikaten çok nezih, tertipli bir ortamı var. ( Bir de kedisi var ama benim akadaşlarımı pek sevmiyor) Ben İAL de 4 yıl okudum. (Eeebediiyen vaaar oolsuuun, İzmir Atatüürk Liiisesiiieee)
    Her gün giderdim oraya. Şu anda da neredeyse her gün orada 1-2 saat takılıyoruz arkadaşlarla. Kimbilir belki bir gün rastlaşırız. :D 
keneagan
Üye
Elite İnternet Cafe-Ankara, Abay kumambay caddesi. bu internet cafenin üstüne internet cafe tanımam. aksini iddia edenler, gitsin bidenesin, öyle itiraz etsin...
amb1T1on
Üye
Erchamion Beren eğer kırmızı yazılmış Versus The World nickli böyle 1.85 boylarında 85 kilolarında bir genç görürsen bilki o benim... Genelde Call of Duty 2 veya Flat-out 2 oynarız arkadaşlarla.
discussioncontroller