İnternet Cafe Önerileri
Meldwyn
Üye
Valla yıllardır kadıköyde takılıyorum ve birçok kafeyede gittim.Tripe liseden beri gidiyordum yaklaşık 10 sene oldu,hatta üniversite 1deyken okula değil bütün sene oraya gitmiştim wow yüzünden.Ama artık bozuldu;pcleri eskidi yenilemiyorlar(en son 3-4 sene önce falan yenilenmişti),birçok oyunda sorun çıkartıyor.
Gameon u da tanıyorum hatta ilk devamlı müşterileri bendim;baya tavsiyelerde bulundum(uyguladılar baya işlerine yaradı);sahipleride çok iyi insanlardır,çokta yardımcı olurlar.
Ama son 4-5 senedir etna net cafeye takılıyorum pcleri devamlı yeniliyorlar,çıkan bütün oyunlarıda yüklüyorlar,sahipleride oldukça iyi insanlar.Hatta muhabbetim o kadar iyi hale geldiki bana iş teklifinde bulundular bende kabul ettim ;D
Crysis,gears of war,ut3,medal of honor airborne(bunları makinalarda hiç sorun çıkarmadan yüksek konfigürasyonlarla oynayabiliryorsunuz) gibi yeni oyunlar ve 20-25 oyun mevcut pclerde.Herkesi bekleriz.
amb1T1on
Üye
İstanbul'da geçirdiğim şu son günlerde NetClub İnternet Cafe'yi öneririm. (İstiklal)
Halife
Üye
Ankara'da ps3 veya xbox360 cafe bilen var mı? Nezik bir ortam olmalı ama merdiven altı değil.
maxcenki
Üye
yıllardır buca da (izmir) ark.larla takıldımız cafe CArat game center
sahibi gayet iyi bir adamdır barış abi ps3 ve 127 ekran lcd ile gecen ay yeniledi cafeyi bayagı güsel oldu.

bide Sezmel net var  oda iyidir.
bfrheostatbfrheostat
Üye
Bursa'da İhsaniye'de Erhan.net var. Sistem özellikleri kabaca Core2Duo, 2GB DDR2 RAM, ATI HD2600 (PCI-E 16x)... Crysis bu makinalarda Medium'da 1024x768'de kösmeden çalışıyor. Bayağı oyun kurulu... Sadece PC'lerin iki tanesi biraz eski :) LCD Widescreen ekranlar var, bir tane de PS2 var. Arada arkadaşla takılırız oraya, ama çok nadir. Ben zaten İhsaniye'de oturmadığım için... :)

yıllar sonra gelen edit: Net kafelere gitmediğim yıllar oldu da olur da burayı okursanız söyleyeyim ortamı berbattı oranın. Edirne'deki PS3 kafeden sonra o tür her kafe kötü geliyor zaten bana.
neRon
Üye
Ankara'da Chatlak gibisi yok. 2 tane Chatlak var. Biri sümer sokakta diğeri Fevzi Çakmak sokağında.  Tabii ikisi de Kızılay'da ;)
ZeRaTuL_OgZ
Üye
GEMLİK/KUMLA ya geleniniz varmı bilemiycem; Ama en azından bilginiz olur. Kumla site-net kolay internet :D
ABRAS
Üye
GAME CİTY...BÖYLESİ GÖRÜLMEDİ..!
600 M2 LİK TAM ARADIĞINIZ LÜKS FERAH MEKAN VE NEZİH ORTAM...!BAY-BAYAN RAHATLIKLA -AZ PARA ÖDEYEREK!-ÇOK VE GÜZEL ZAMAN GEÇİRME İMKANI...ARTIK ANKARADA..!
İSTER KİŞLERE ÖZEL ODALARDA!-2 METRELİK SİNEMA EKRANLARDA!-LÜKS KOLTUKLAR+YİYECEK İÇECEK SERVİSİ İLE! EVİNİZİN RAHATLIĞINDA !OYUN/FİLM KEYFİ (PS3-PS2-X-BOX VE NİNTENDO Wİİ)YAPABİLİR İSTERSENİZDE ÖZEL GÜN KUTLAMALARINIZI YAPABİLİRSİNİZ.VE SADECE 2YTL/3 YTL....
MEKANIMIZDA TÜM BÖLÜMLERİMİZ VIP DİR!!!!!SİZCEDE SİZ BUNA DEĞMEZMİSİNİZ???

HEPİNİZİ BEKLERİZ....GÜZEL GÜNLER...

Adres:12 CAD.18/E.(Alkan market yanı)demetevler/ANKARA
Tel:334 2007
e-mail:gokhanabras@hotmail.com
not:ödüllü PES 2008 turnuvası düzenlemeyi düşünüyoruz istek ve önerileriniz için bize ulaşınız.
Roachan
Üye
Ankara'da Meram Cafe vardır. Sakaryanın sonunda. 1 senedir gitmiyorum ama cafe gibi cafeydi yani. Dota da lan dan oyun bulamamanız imkansızdı. Hala öyle mi bilmiyorum ama dotacılara tavsiye ederim. (ayrıca bağırarak küfür serbestti işime de geliyodu xD)
neRon
Üye
Chatlak kafe. Sistemleri çok iyi. Mutlaka uğrayın. Sümer sokakta.
discussioncontroller