İnternet Cafe Önerileri
stabilostabilo
Üye
Meram da Chatlak da çok kaliteli ve isim yapmış(Ankara'da) kafeler ama hem yerinden hem de pc özelliklerinden dolayı Dikkat @'i tercih ederiz genelde. Eski TED'in biraz yukarısında, Anafen Dershanesi'nin biraz ilerisinde(ikisinin arasında yani).
sercan_
Üye
adana da bi gökkusagı yeter bea
Shagrath
Üye
Antalya'da V.I.P var bence en iyi yer...Sahibi Barış abiyle sakın ola COD2 oynamayın yer bitirir:D Hala oynar ve yenilmişliği yoktur.
sulo366
Üye
İzmir'de Aynet üzerine tanımam, çok büyük değil ama olabilecek en iyi parçalar var bilgisayarlarda ve %90 her gün aynı insanlar var. buda adresi 1377. Sok. No:5/B-C Alsancak/İzmir. izmire gelirseniz mutlaka uğrayın
smnckli
Üye
İnternet kafe sahiplerinin oyundan anlamasını hiç anlamıyorum. Koyacaksın beni kafenin başına bak ne kadar kar sağlıyorsun. :D
lazaruslazarus
Üye
Ankara Sakarya da Otlangaç ın 3 yada 4 bina yan tarafında Samsung Bayi yanında ki Ayça İnternet Cafe,gerçi son 2 yıldır gidemiyorum ama ortam/hizmet oldukça iyidir.
Roachan
Üye
lazarus dedi:

Ankara Sakarya da Otlangaç ın 3 yada 4 bina yan tarafında Samsung Bayi yanında ki Ayça İnternet Cafe,gerçi son 2 yıldır gidemiyorum ama ortam/hizmet oldukça iyidir.

Yeşil dekorasyonu olan cafe mi o ya? Eğer oysa yuh diyorum. Cod 2 bile oynayamamıştık orda..
lazaruslazarus
Üye
Dekorasyonu yeşil değildi(En azından 2 sene evvel benim gittiğim zaman).Genel olarak oldukça memnun olmuştuk arkadaşlarla,Lan partilerini hep orada yapardık.
pAtrQw
Üye
Kocaeli/izmit ; Murinet internet kafe CallofDuty Serisi oyuncularının buluşma noktasıdır. ( Kırkiki evler, bulvar caddesi göz hastanesi karşısında )
ylmi
Üye
bilgi net var bursa\gemlik istiklal caddesinin sonlarinda süper bi yer ya orasi olmasa yeni oyunlardan hicbirini oynayamazdim
discussioncontroller