Midye Dolma
Illdan
Üye
Odaya yeni gelen Amerikalı elemana yedirdik, hastası oldu çıktı resmen. Dün de onun gazıyla bi 10 tane yedim ama kesmedi gene. :D
ThyestesThyestes
Üye
Abi 10 tane kesermi yaa en az 50 tane yiceksin :D
Illdan
Üye
Ya şimdi bünyeden bünyeye değişiyor bu tarz şeyler, misal ben 50 tane yersem gözümü Acil Servis'de açarım gibime geliyor. :P Lisedeki halimle olsa belki neyse de su anda Tüy Siklet takılıyorum anlayacağın. ;D
Lacunar
Üye
Illdan dedi:

Ya şimdi bünyeden bünyeye değişiyor bu tarz şeyler, misal ben 50 tane yersem gözümü Acil Servis'de açarım gibime geliyor. :P Lisedeki halimle olsa belki neyse de su anda Tüy Siklet takılıyorum anlayacağın. ;D

Ben en fazla 5 tane yiyebiliyorum. Bir de bol limonsuz yiyemiyorum :D
sonâdorsonâdor
Üye
"Illdan mutfağa sardı efendim, durduramıyoruz."
Illdan
Üye
Aç karnına "Mutfak" başlığına girilmemesi gerekiyormuş, onu anladım. Dışarı çıkıp bir şeyler yiyeyim bari. :D
ThyestesThyestes
Üye
Bu arada en güzel midye İzmir'de yenir gerçekten söylüyorum bunu İstanbulda midyeler dev gibi ve lezzetsizkler pilav yiyosun resmen.
StormOrjin
Üye
İstanbula gittiğimde midyeyi denemiştim, ve açıkçası izmirdeki midye dolma kadar iyi değil gerçekten. Ama midye tava var İstanbulda. Kesinlikle denenmesi gereken bişey diye düşünüyorum.
Misafir
En son Ankara da, yılbaşında yemiştim. Gittiğimiz mekan duman altı olunca bende daraldım ve dışarı çıktım, karanfile aktım, bir baktım midye dolma; hemen saldırdım, yemdim 10 tane falan gecenin 3'ünde.
luffyluffy
Üye
70 küsür tane yemişliğim vardır bir kerede..maalesef o sırada yanımda okuldan bir arkadaşım vardı ve kampüste kiminle karşılaşırsak gelip yanımdakilere "aha bu ayı 70 tane midye yedi vay hayvan" diyip durdu 1 sene boyunca..
discussioncontroller