Resident Evil: Darkside Chronicles
dcdstyle
Üye
[img width=475 height=633]http://blogs.popzara.com/media/8/20090311-resident_evil_darkside.jpg[/img]
Claire ve Leon geri dönüyor. Yeni Chronicles oyunumuz da The Umbrella Chronicles gibi on-rail-shooter. Yani "Atari salonlarnda birinci kişi gözünden izlediğimiz, elimize silahı alıp amaçsızca bam güm ateş ettiğimiz oyunlar"dan biri. Oyunumuz RE2'yi bize tekrar yaşatacak.
FeylingFeyling
Üye
Ama biz Resident Evil 2 Remake'i bekliyorduk. İçime oturdu bu haber, sindirim sorunları yaşıyorum şu an...
gameovergameover
Üye
Peki gelecek konsollar belli mi? Yoksa sadece Wii'ye mı çıkacak yine?
sawwormsawworm
Üye
Helal valla,Resident Evil serisinin de Final Fantasy'den eksiği kalmadı oyun çıkartma konusunda.
dcdstyle
Üye
Sadece Wii.
gameovergameover
Üye
Of ya! XBox almaya kalksam UC ve bunu kaçıracağım, Wii almaya kalksam RE5 kaçacak! Kader mi bu ya =(
dcdstyle
Üye
Hayır oyun sektörü :) Acı gerçekler.
Misafir
Bende xbox var UC'yi emulatörle bilgisayarda oynadım :D sende öyle yap bence, emulatör daha ilk aşamalarında belki ama biraz sorunluda olsa UC oynattırdı bana, eğer bu oyunda aynı motoru kullanırsa bunuda emulatörle oynarım valla ne yalan söyleyeyim...
kNight Stallion
Üye
Feyling dedi:

Ama biz Resident Evil 2 Remake'i bekliyorduk. İçime oturdu bu haber, sindirim sorunları yaşıyorum şu an...

Bu oyun zaten Resident Evil 2 Remake kıvamında olacakmış, yani onun hikayesinden gidiyor. Ama sanırım oyun tarzı UC gibi olacak. Şuradaki (http://kotaku.com/photogallery/darkside312/) görüntüler Umbrella Chronicles'dan çok çok daha güzel gözüküyor hadi bakalım.

Ayrıca şimdiye kadar yapılmış şüphesiz en iyi Resident Evil oyunu olan Resident Evil Remake ile Zero da yıl sonunda Wii'ye geliyormuş. Sadece Japonya'da olması üzücüydü, bu muhteşem bir haber. Yani işin özü: Resident Evil Wii'de oynanır. Resident Evil Zero, Resident Evil (1) Remake, Darkside Chronicles (2), Resident Evil 4 ve Umbrella Chronicles. Yani serinin 0, 1, 2 ve 4. oyunları Wii'de mevcut olacak yıl sonuna kadar. Veee, Darkside Chronicles'dan sonra gelecek oyun büyüük oranda Nemesis içerebilir, aman benden söylemesi :D Bu kadar RE oyunu varken aman 5 çıkmayıversin Wii'ye, hiç üzücü değil.
gameovergameover
Üye
Çıksın ya =( Hepsini oynamak istiyorum, en ince ayrıntılarını öğrenmek... Özellikle RE5'i arkadaşımla oynamak istiyorum... Neyse, bu yaz biraz fazla çalışır hem Wii hem de XBox alırım artık... Aşağısı kurtarmayacak anlaşılan... Hem RE5 Outbreak, Gun Survivor gibi yan hikaye olsa neyse de, ana hikaye o ya =(
Barnz
Üye
Olmayan konuyu öğrenmekte başarılar dilerim.
discussioncontroller