Resident Evil: Darkside Chronicles
gameovergameover
Üye
Olsun ya, sonuçta Resident Evil bu xD Zamanında RE4 de çok tepki almıştı, ama ben çok beğendim onu. Gerçi bunu da oynamadan yorum yapmayım... =)
Barnz
Üye
Oyunun iyi olacağı şüphesizde, şu Claire'in arka tarafından çekilen görüntü (merdivenleri çıkarken) beni bitirdi. Leon neden Ada'nın peşinden gidiyor, anlamıyorum (gerçi eskisinde o kadar iyi görünmüyordu).

http://kotaku.com/photogallery/darkside312/1007554050?viewSize=thumb1280x1280
Vaizard
Üye
Wii'e çıkan bu RE serisi pek iç açıcı değil. İlk oyunu oynadım, on-rail bir oyun ve bence çok albenisi yok. Eski RE oyunlarını bir de on-rail oynamak için yapılmış. İlk oyunda tek yenilik Wesker'in ne planlar çevirdiğini anlatan bölümleri oynamamızdı. Başka varsa da bilmiyorum, bitirmedim oyunu.

Spoiler:
Mesela bazı boss'ları biz yendiğimizi zannederken o işlerini sonradan bitirmiş. xD


RE 2 Remake gelmeliydi... şöyle RE 0 ve RE Remake tadında. Kınıyorum seni CAPCOM...
gameovergameover
Üye
Aslında Capcom konuyu çok uzatamayacağının farkında ve bu isimin suyunu çıkarmaya çalışıyor. İlk olarak korku-macera çıktı, sonra fps, sonra saf aksiyon, şimdi en son da rail-on-shooter. Yarın öbür gün stratejisi çıkarsa şaşırmayın :P gerçi ben bu durumdan oldukça memnunum, o ayrı bir mesele xD
dcdstyle
Üye
Şimdi kısa kot şortun altına neden tayt giyersin. Olmaz! Zaten Mature olacak oyun bari tayt giymesin.

Ada Wong olacakmış oyunda. Hemde Claire'in yanında! Nom Nom diyorum başka birşey demiyorum.
An Anonymous
Üye
dcdstyle dedi:


Şimdi kısa kot şortun altına neden tayt giyersin. Olmaz! Zaten Mature olacak oyun bari tayt giymesin.

Ada Wong olacakmış oyunda. Hemde Claire'in yanında! Nom Nom diyorum başka birşey demiyorum.


Ada ve şortlu Claire. Oyun boyunca Leon'la oynayacağım kesinleşti, çünkü Leon olarak oynarken diğer karakter (Claire veya Ada) önümüzde yürüyecek. Vu huu! Bu arada Wesker'ın RE5'te açığa çıkmış geçmişiyle ilgili bir oyun yapılsa çok iyi olurdu bence, sonuçta Resident Evil serisinin baş karakteri Wesker. Buna itirazı olan yoktur sanırım.
gameovergameover
Üye
Hiç olmazsa bir on-rail shooter yapsalar ne güzel olur xD
An Anonymous
Üye
Oyunun hikaye fragmanı: http://wii.ign.com/dor/objects/14328873/resident-evil-the-darkside-chronicles/videos/residentwii_trl_081809.html

RE2'den Leon, Claire, Ada, HUNK, Sherry, William ve Anette Birkin'i; Code: Veronica'dan Steve, Alexia Ashford ve Chris'i gördük şimdiye kadar. Wesker'ın da oyunda olacağı ses sanatçısı tarafından kesinleştirilmişti. Her şeyden ilginci, oyunun ek hikayelerinden birinde Krauser ve Leon'un geçmişini anlatan bir bölüm olacağı dedikoduları dolaşıyor.

Ayrıca bir dedikodu da ben çıkarıyorum şu anda: Umbrella Chronicles RE0, 1 ve 3'ü kapsıyordu, Darkside Chronicles RE2 ve Code: Veronica'yı kapsayacak... Serinin üçüncü ve son oyunu için hangi iki oyun kalıyor tahmin edebilen var mı? EVET! Daha fazla Wesker!
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
Anasayfadaki videoyu izledim. Krauser varmış oyunda. RE4'ten önce ne haltlar yediğini görebileceğiz.

Edit= Düzeltiyorum. Leon ile beraber çalıştıkları zamanlardan bir şeyler göreceğiz.
lazaruslazarus
Üye
Oyunu sadece bu türden olanlar tarafından beğenileceğini zannediyorum,bence oldukça vasat olmuş.Oynadığım(sahibi olduğum) diğer Resident Evil oyunlarının yanına bile yaklaşamaz;
(http://www.gamespot.com/wii/action/residentevil4/index.html?tag=result;title;7 - fazla söze gerek yok arşivlik...)
(http://www.gamespot.com/wii/action/biohazard/index.html?tag=result;img;1 - bu oyunun ise damağımda bıraktığı tadı[sağlam hikaye sağlam son]hala unutamam!)
discussioncontroller