Sayfa Sorunu
Çağlayan
Üye
http://www.oyungezer.com.tr/component/option,com_smf/Itemid,26/topic,2028.500/

Leviathan'ın 51. sayfası açılmıyor ve sadece çıkış yaptıktan sonra görebiliyorum.
DharkanDharkan
Üye
Benimde buna benzer bir problem'in var; World of Warcraft haber merkezinin ilk sayfası açılmıyor.
Neldock
Üye
a_smurfa_smurf
Üye
Abi sizin yine iyiymiş, ben radyo duyurusu girdiğim zaman login olduğumda forumun ana sayfasını göremiyorum =)

Neyse efenim, problemin nedeni PHP'nin kullandığımız sürümünden kaynaklanan bir bug. PHP'ye bunu çözen bir update gelene kadar benim de bu durum karşısında yapabilecek bir şeyim yok. En olmadı kendi dilimi yazıcam :P
SYSCLEANER
Mod
Neden hergün bu işkence eğer hergün bu karmaşa
eğer her gün bu buglara katlanırım sanıyorsan
sende yaz yaz yaz bir kenera yaz bütün dillerini
sıkılırsan çık karışıma compile et herşeyi
belki zamanla bir patch çıkar silinir o buglar forumdan
anlarısınki hoşuna gitmiş bunca zaman (buglar hoşa giden şey)

Akşam akşam bir saçmalıyım dedim... :P

[WT]Elessar
Üye
Bu gidişle hiçbir FRP Oyun sayfası açılmayacak; danalar kadar yazınca kaldırmıyor sanırım. (:
Misafir
okuduğum romanın son birkaç sayfası yok! yardım edin ;D

Spoiler: harbiden yok.. michael crichton - timeline

Fool Arcana
Üye
İki gündür forumda RP yapacağız, insanlar başlığa giremiyorlar, yahu lütfen bu soruna bir çözüm bulunsun yedeklemekten canım çıktı.

En azından sebepleri nedir Berkant açıklamış fakat ben o başlıkta birşey yapıyorum ki ikidir bug oluyor...

İnsanlar uğraşıp karakter hazırlıyor herkesin emeğine yazık.

http://www.oyungezer.com.tr/component/option,com_smf/Itemid,26/topic,13903.0/
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Takvim yaprağı sayfasına giremiyorum. Çıkış yapınca girebiliyorum. Uzun bir yazı girdim maalesef düzeltme bile yapamıyorum :(
Çağlayan
Üye
Leoncum, benim önerim şu olurdu, ben Takvim yaprağının ilk sayfalarındaki kısa yorumlardan bir iki tane sileyim, hata veren sayfa rahatlasın, son mesajını editleyebil. Ancak uyarım şu ki bu bir çözüm değil. Ne yazık ki önceki sayfalardan mesaj silmek açılmayan sayfayı düzeltiyor ancak problem bir önceki sayfaya kayıyor.
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Düzenleme tuşlarıda çalışmıyor ve sil tuşuda yok :'( Acilen "SİL" tuşlarını geri getirin :weirdface:
discussioncontroller