Sayfa Sorunu
Misafir
xleonxnkx dedi:

Acilen "SİL" tuşlarını geri getirin :weirdface:

emrediyorum!.. 

:sick:

[hr]duzenle tusu calisiyor..
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Takvim yaprağı sayfasında "Düzenle" tuşu (bir tek orada) çalışmıyor :( Neden bilmiyorum  :weirdface:
slayerrrr
Üye
bazen anasayfa ve forumda sayfanın üstünde kodlama hataları veriliyor veritabanıyla ilgili. sayfayı yeniliyorum geçiyor ama çikin bişey bu sonuçta. yine de şubat-mart aylarındayken sayfayı yenileyince bile geçmezdi, buna da şükür.

bu mesajı yollayınca da şak diye anasayfaya yolladı. neyse ki göndermiş mesajı :P
dvc1923
Üye
Kayıp parola bölümü çalışmıyor, mail atmıştım ama cevap alamadım. Yeni kayıt aldım bende.
Phoenixlin
Üye
Löl ya 2. kez hikaye başlığım uçtu. Başlığa girilmiyor kayıtlı haldeyken. Yeni başlık açıyorum bari eskisi silinsin(buraya denk geldi o yüzden duyuru yaptım). Bi de linki unuttum di mi bozuk olanın:

http://www.oyungezer.com.tr/option,com_smf/Itemid,26/topic,18385.0/

Edit: Sorun bir sayfada 20000 karakterden fazla karakter bulunması gibin bir şey mi? Yeni başlık açmaya çalıştım(ilk 4 bölümü tek mesajda); önizlemesinde 20000 karakterden fazla karakter var uyarısı verdi. Boşver diyip şansımı denedim, sayfa sorunu çıkardı(başlıkta açılmadı tabi =p)
TRİPLE H
Üye
benim dergide sorunum var bazı sayfalar bitişik bu sorun herkezde varmı yoksa benmi şanslı değilim
AdramelechAdramelech
Üye
Kaybolan/Yok olan/Açılmayan mesajlar, sayfalar ve konular mevzusu hala sorun mu? Oyunumu açacağım ancak yazmam gereken uzun yazılar var, yazmaktan korkmalı mıyım şimdi ben bunları?
Çağlayan
Üye
Yedeklemek güzel şeydir Adra :ihi:
AdramelechAdramelech
Üye

Yedeklemek güzel şeydir Adra :ihi:

Eeöö :ihi: peki napalım :ihi:
Phoenixlin
Üye
Yazıların, tek bir sayfada 20k karakteri aşarsa sayfa hala bozuluyor; değişen bir şey yok.
discussioncontroller