Bu Forum Neler Gördü...
ReyCey98ReyCey98
Üye
Bende 4 tane var :'
JulianneJulianne
Üye

"Olm ne bu Corax Corax, kaç oyunu olabilir ki anasını satiyim?" dedim ve baktım, şu anda Steam'i siliyorum.

Bende de daha fazla var. (:

Maaşım olsa Bay Burun'u da geçerim ya, neyse... (:
bfrheostatbfrheostat
Üye
Corax'ı eklemedim lan Steam'de eklesem mi acaba geyiğine.
Mister NoseMister Nose
Üye

Ekleme.

@ Julianne

Dynamole ile beraber Çoraksı benden sonra geçen ilk kişiler oldunuz ve burada bir kahraman olarak anılıyorsunuz. Küçük çocuklar ''Büyüyünce julyen olacam, Dynamole olacam'' diye geziniyor. Burası neresidir onu sorma.
CoraxCorax
Üye

sen bende ekliydin zamanında, o weeaboo sen değil misin

sonra listeden silip böyle sözler yakışmıyor

kill the poor
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Bu forum Corax`ın o kadar da zengin olmadığını gördü.

Bu forum Corax`dan daha zengin insanlar da gördü.
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
CoraxCorax
Üye
zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış

Prince
Üye
İstikrarlı olarak girip kaybolan,onu da belli başlıklar dahilinde yapan üyeler gördü. Ne yazık ki benim gibi. Hayır,ben de sürekli takip halinde olmak istiyorum ama kopuyorum arada,olmuyor. Yine de,yıllardır girip üç beş şey yazıp çıkıyorum dönem dönem,çoğu gibi forumdan düşmedim. Bi' de alpha rütbesi kalsaydı iyiydi cidden ya.
CúthalionCúthalion
Üye
Kopmak bazı durumlarda kaçınılmaz oluyor. Ama en azından arada da olsa buraları hatırlamak takdire değer. (Ki sen arada değil hep hatırlıyorsundur da arada girebiliyorsundur sadece.)

Alpha rütbesi için de devrimden falan konuşuyordunuz ya "Türkiye'yi Neler Bekliyor." başlığında. Burada da devrim yapın. Hem örnek vermiş olursunuz düşüncelerinize. :P

Ekleme: Sayfa başı. :(
discussioncontroller