Karakter Aktarımı Yardım
cashmelek
Üye
Arkdaşlar ilk önce şunu demeliyim ben bir aragazı ile oyunu aldım ve oldukçada menunum oyunda skill kombinasyonları bir harika daha yeni öğreniyorum ama öyle bir etki içindeki yani anlatılamaz yaşanır bence. Benim sizden bir riacam olucak umarım forumdan biri yardım edebilir. Öncelikle belirtmeliymki biz 2 arkadaş olarak aldık bu oyunu arakdaşım Factions sürmünü aldı ben ise Nightfall sürümünü aldım, bilmediğimiz için ikimizde farklı oyun aldığımızdan dolayı oyun birlikte oynuyamıyorus bugün itibari ile bende factions sürümünü aldım. Ama ben daha önce açmış olduğum diğer karakterimi factions haritasına taşıyamıyorum, Accoutumu doğru bir şekilde add yaptım ama charımı factions'ta gösteremiyorum böyle bir eklenti söz konusmu öncelikle onu öğrenebilirmiyim yoksa her oyuna ayrı mı karater yaratıcaz.
tegororn
Üye
Kamadan'da "Funwa Shento" isimli npc'den bir  görev alarak factions tarafına geçebiliyorsun.
nerde olduğunu hatırlamıyorum ama bulması zor değildi.
NOTHING
Üye
http://guildwars.wikia.com/wiki/Funwa_Shento
Ayrıca bu wiki sitesinden aradığın bütün bilgilere ulaşabilirsin.

cashmelek
Üye
arkadaşlar geçoldu ama sağolun ben hallerim genede bua rada bu zaman biriminde bayda bir yol katteim eğerki benim gibi yeni başlayan arkadaşlar varsa yada yabanci guildden sikkilian birileri varsa bytyrsun gelsin beklerim oyundaki ID'im Anzet Talu
discussioncontroller