Bleach FRP - Chaos Arc
YojimboYojimbo
Mod
Yaklaşık on dakika sonra; Pickie önündeki fransız şarabını yudumlarken bir hayli keyifli görünüyordu.

-Ah Dosojin! Nerelerdesin yahu yıllardır?

Dosojin, tepesine diktiği içi isli irlanda birası dolu kupayı sert bir şekilde masaya vurup, geğirerek karşılık vermekle yetinmişti.

Yusei, Daisuke, Noroi ve Okibi yandaki bir masadan iki "eski dostun" sohbetine kulak misafiri olurlarken (tabi çalmakta olan İrlanda yerel müziklerinden duyabildikleri kadarıyla) yanlarına yaklaşan güzeller güzeli İngred kızıl uzun saçlarını omuzundan geriye atarak dudağına yapışmış gibi duran sigarasının arkasından kendilerine seslenir.

"Ee gençler, ne istiyorsunuz?"

---

Bu esnada Dosojin önündeki kupayı sola doğru iterek, Pickie yaklaşıp birşeyler mırıldanır.

- Oh... Orada yaşananları duydum dostum. Fakat inan bana senden daha fazla şey bilmiyorum...

Sıska adamın suratında takındığı hüzünlü maske mide bulandırıcıdır.

Dosojin, adamın önündeki şarabı kendine doğru çekerken, Pickie kemiksi elleriyle şarabı neredeyse atlar. Gözlerinde küçük, şeytansı bir sırıtış belirir.

- Ben bilmiyorum dedim... Bilen birilerini tanıyor olabilir pekala öyle değil mi?

KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Kızıl kestaneler üzerime doğru yürürken içgüdüsel olarak zanpaktouma davrandım ancak orjinal formum gibi zanpaktoum da gigainin içinde mühürlü durumdaydı. Birini halledebilirdim ancak ikisiyle birden uğraşmak zor olabilirdi.

Aramızdaki mesafe git gide kapanırken arkadan Dosojin'in sesini duydum:
"Ne bu acele Pickie?"

[center]*              *            *            *            *[/center]

Birkaç dakika sonra barda oturuyorduk. Hollow çığlıklarından bile beter olan gürültüyü az da olsa katlanılabilir kılan bir müzik eşliğinde Dosojin ve Pinkie denen adam kendi aralarında konuşurlarken ben hala buraya neden geldiğimizi anlamaya çalışıyordum.

"Ee gençler, ne istiyorsunuz?"

Bir an irkildim. Kendimi düşüncelere fazla kaptırmıştım.

"Sıcak sakeniz var mı acaba?"
[WT]Elessar
Üye
"Sağolun, ben bir şey istemiyorum şu an için."

Bilmediğimiz bir yerde bilmediğimiz kişilerin arasında bir şey yemek içmek sadece dikkatsizce davranmak demek...
discussioncontroller