Blizzard Dowloader ile başım dertte...
Epighales
Üye
yaw arkadaşlar şööle bi problemim var wow a yeni başladım int ten trial versionu indirdim ardındanda upgrade ettim şimdi halis muhlis wow um war fakat bu blizzard downloader denen şey yüzünden patchleri yükleyemiyorum. devamlı olarak verdiği hata tracker is not responding. teknik desteğine girdim int ten baktım ve ne söylüyorsa harfiyen yaptım fakat hala çözemedim. mirror lardan yüklemek zorunda kalıyorum patchleri fakat çok yawaş. 575 mb boyutunda bu ilk patch(3.0.1 to 3.0.2 enGBwin) ve saniyede 20 kb yi geçmiyo hız. şu downloader işini nasıl çözieceğim bir yol gösterin ühü ühü oyuna giremiyorum
Epighales
Üye
ilk patch i başka bir yerden indirdim daha sonrakileri patır patır indirmeye başladı(patır patır dediğimde yawaş yani) şimdi 594 mb lik 3.0.9 to 3.1.0 enGBwin patch war ve yine aynı problem indirmiyor. ve işin kötüsü bu patch in full halini bulamıyorum. intte part 1 dolanıyor ama... öfff blizzard öfff. :pissedoff:
a_smurfa_smurf
Üye
3.1 yamasını indirmek için acele etmene gerek yok, yamanın aktive olmasına zaten daha bir iki ay var.
Epighales
Üye
trial account ı upgrade etmiştim oyunu satın aldık yükledik. şimdide upgrade edemedik account unuzu die mail geldi. yeni accaount ta açamıyorum aylık ücreti ödeyip girip oynayayım die. account locked dio. falan filan. ben bu wow u hiç oynayamıyacağım galiba...  yani battle.net account um war fakat wow accountum yok. yeni bitane de açamıyorum key istiyo. ne yapmam gerekiyor acep?
Epighales
Üye
ya yok yarın sabah 8 e kadar bekliyeceğim. burda derdime derman bulamazsam eğer wow, bc, wolk i gidip satın alıcam yada sipariş vericem herşeye sıfırdan başlıcam. yeni mail adresi. bi de ben almıştım wow ama maşallah 5 adet cd çıktı içinden şunun dvd olan versiyonu yok mu yaw? yüklemeye çalıştıkça eror verio 4. cd de?
Epighales
Üye
ufak bir fikri olan var mı şunu yap şöle yap falan?!:(
berx
Üye
Eğer internetten deneme sürümü için oyunu indirdiysen niye cd ile yüklemeye çalışıyorsun tekrar?
Epighales
Üye
e key e ihtiacım war account açamıyorum? yada bi yerden 60 günlük pre-card almam lazımdı heralde ama neyse . artık bu tarz dertlerim yok gittim satın aldım geldim wow'u bc yi ve woltk u ohh artık. şimdi bir girişim yapacağım müsadenizle
discussioncontroller