Forum Oyunları Hakkında Öneriler
deddodeddo
Üye
Bu zaten var mı bilmiyorum, muhtemelen yoktur. Forum oyunları bölümünde oyun oynatanlar geçici ya da kalıcı moderatörlük verilmeli. (ya da bu tarz bir yetki) Hem oynatıcının işi kolaylaşır, rahatça mesaj düzenleyebilir, oyunlara zenginlik katabilir, başkalarının mesajlarına ipuçları bırakabilir. Fena olmaz yani. :)
Misafir
Süper fikir abi. Oropher'a bunlardan bir tane verilmesi, Kurtadam oyunlarındaki tatsızlıkları büyük ölçüde engeller.
Çağlayan
Üye
Monthius'a Death Note oyunu sebebiyle mi moderatörlük verilmiş? o_O
deddodeddo
Üye
Aaaaa, şimdi her şey mantıklı oldu işte! XD XD

Bölüm moderatörlüğü ya da başlık moderatörlüğü fena olmaz oynatıcı için. :)
Misafir
Eles'e verilen Radyatörlük gibi, Oropher'a da Kurtadam verilirse ve FRP bölümünden sorumlu tutulursa bir eli yüzü açılır oranın.
Lord Inquisitor
Üye
FRP oyun yöneticilerine kendi konu başlıklarında moderasyon yetkisi verilmesini ben de destekliyorum. Hatta, Forum Oyunları Bölüm moderatörlüğüne de talibim, ilgililere duyurulur.

Selamlar, saygılar..... Oyunuzu bana veriniz. :D
Big Boss
Üye
Kolbastı Allstar için moderatör olabilirim.
Apprentice
Üye
Big Boss dedi:

Kolbastı Allstar için moderatör olabilirim.

:D ahah.

öle bişi olurmuşsun hakkaten :D koptum
masterchiefemre
Üye

FRP oyun yöneticilerine kendi konu başlıklarında moderasyon yetkisi verilmesini ben de destekliyorum. Hatta, Forum Oyunları Bölüm moderatörlüğüne de talibim, ilgililere duyurulur.

Selamlar, saygılar..... Oyunuzu bana veriniz. :D

yok öyle yağma,moderatörlüğe asıl ben talibim .hrss hrss grr  :grrr:
sözde shippo adlı arkadaş moderatör ama foruma girdiği yok...
Apprentice
Üye

oyungezerde moderatör oldum desem bağzıları düşüp bayılırdı heralde :D

Shippo
Üye

yok öyle yağma,moderatörlüğe asıl ben talibim .hrss hrss grr  :grrr:
sözde shippo adlı arkadaş moderatör ama foruma girdiği yok...

Biri beni mi çağırdı? (:

Ben de mesaj kutuma bakıyorum ama hiç istek geldiği yok? Başlıklar konusunda silinmesini istedikleriniz ve düzenlemeler konusundaki önerilerinizi özel mesajla bildirin bana. Konuları takip ediyorum ama oyun başlıklarını oyuncular ve oyun yöneticilerinin arzuları doğrultusunda düzenlemem en doğrusu olur.
discussioncontroller