Forum Oyunları Hakkında Öneriler
AdramelechAdramelech
Üye
Moderatörlük hoş olabilirde, bi sayfa sabit konu oldu ya? Normal konu göremez olduk. Temizleme dışında buna bir çözüm bulunamaz mı? Mesela şu anda sabitlenmiş olan forum oyunlarına birer tane alt forum açılması gibi? Eeöö tabi sadece bi öneri ^^
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
"Akrostiş Şiiri Tamamla" oyunu başlığı açmak istiyorum fakat nereye açmam lazım? Birde bu oyunda arka arkaya mesaj gelme olasılığı olacağı için bir öneriniz var mı? Böyle bir başlığınız var mı?
Lord Inquisitor
Üye
Ben hala Forum oyunları bölümünün moderatörlüğüne talibim.... Bu görevi iyi bir şekilde yapacağıma inanıyorum. Adminlerim duyum sesimi....
yuno44907
Üye
Akrostik şiirlerin daha şiir olmasını istiyorum. Lord admin olmamalı çünkü saldırgan ve sabırsız. RPyonias'ta nedensiz yere bana sataşmıştı.
Fool Arcana
Üye

Moderatörlük hoş olabilirde, bi sayfa sabit konu oldu ya? Normal konu göremez olduk. Temizleme dışında buna bir çözüm bulunamaz mı? Mesela şu anda sabitlenmiş olan forum oyunlarına birer tane alt forum açılması gibi? Eeöö tabi sadece bi öneri ^^

Bu gerekli baya.
AdramelechAdramelech
Üye

Bu gerekli baya.

Her oyuna ayrı açılması yerine, en azından konu olarak alt forumlar hazırlanabilir, sık oynanan oyunlar olarak. WoD oyunları, Warhammer oyunları.. gibi.
Fool Arcana
Üye
Evet, sadece Forum RPG leri diye açılsa bile olur
Misafir
yuno44907 dedi:

Akrostik şiirlerin daha şiir olmasını istiyorum. Lord admin olmamalı çünkü saldırgan ve sabırsız. RPyonias'ta nedensiz yere bana sataşmıştı.

Edebiyattan ziyade eğlence amaçlı bir konu olduğunu düşünüyorum ben orasının.
Lord, moderatör olabilir bence, takip ettiğim kadarıyla bu işi yapabilir.
DharkanDharkan
Üye
Admine ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.
Lord Inquisitor
Üye
yuno44907 dedi:

1-)Adminlik falan istemiyorum nereden çıkarıyorsun ey IQ 132 insan! Ey farklı canlı, ey acı çekmeye mahkum olduğunu zanneden ilginç Ademoğlu! Sadece Moderatör olabilirim dedim, o kadar.

2-) Saldırgan ve Sabırsız değilim. Sana da yersiz saldırmadım. Oradaki herkes seni eleştirdi ve sonunda OLMAYAN oyunun kilitlendi.

3-)Ben de senin yüce zekandan sıyrılıp normalleşmeni istiyorum. Ama bak! Her istediğimiz olmuyormuş değil mi?

Neyse ben hala Moderatörlüğe talibim :D
discussioncontroller