Forum Oyunları Hakkında Öneriler
Secret_Assassin
Üye
FRP için ayrı bir moderatör olsa güzel olurdu aslında ama bence şu anda bu işi yapabilecek adam yok.
DharkanDharkan
Üye
Yuno bilmem kaç, bilmiyorum bütün frp forumlarını geziyormusun ama Oyungezer'deki faaliyetlerin baydı beni, doğru düzgün forumu kullan yada sıradaki foruma geç bence.
Lord Inquisitor
Üye
But What about our dreams...What about that hot morning actions? :/ :/

BEN varım burada.... Ey ahali...Denemeden geçmeyin bence.
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Akrostiş oyunu şimdilik sizinde sayenizde güzel gidiyor :D Karmaşa olunca zaten editleme şansımız oluyor. Admin gerekirse ki olabilir tabi, konu saçmalamasın diye olmalıdır diye düşünüyorum :D Sadece sözlerini (argo ve belden aşağı kelimelerden dolayı)takip etmesi yeterli :)
Misafir
Merak etme, argoya falan girmez orada işler. Gayet güzel gidiyor işte =)
Laughing Madcap
Üye
Yaz dönemiyle beraber Forum Oyunları baya bir hareketlendi. Önceki sayfada da söylenmiş ama bir daha belirteyim; daha derli toplu görünmesi adına bir kaç alt başlık açılırsa oyuncular ve oyunları takip edenler için büyük kolaylık olur diye düşünüyorum.

Dark Ages, Vampire The Masquerade, Hunter: The Vigil gayet aktif/aktif olmaya aday onular. Werewolf: The Apocalypse başlığını da yakında görebiliriz. Her konunun rp dışı konuşmalarının olduğu, karakterlerin olduğu, asıl hikayenin ilerlediği başlıklar olduğu düşünülürse "World of Darkness" temalı birsürü başlık, diğer özgür oyunlarla karışık halde duruyor.

Uzun lafın kısası, Forum Oyunları kısmına "World of Darkness" alt başlığı açılabilir mi?
AdramelechAdramelech
Üye

Yaz dönemiyle beraber Forum Oyunları baya bir hareketlendi. Önceki sayfada da söylenmiş ama bir daha belirteyim; daha derli toplu görünmesi adına bir kaç alt başlık açılırsa oyuncular ve oyunları takip edenler için büyük kolaylık olur diye düşünüyorum.

Dark Ages, Vampire The Masquerade, Hunter: The Vigil gayet aktif/aktif olmaya aday onular. Werewolf: The Apocalypse başlığını da yakında görebiliriz. Her konunun rp dışı konuşmalarının olduğu, karakterlerin olduğu, asıl hikayenin ilerlediği başlıklar olduğu düşünülürse "World of Darkness" temalı birsürü başlık, diğer özgür oyunlarla karışık halde duruyor.

Uzun lafın kısası, Forum Oyunları kısmına "World of Darkness" alt başlığı açılabilir mi?

Kesinlikle katılıyorum, Özellikle oyunu büyütmek istediğim halde bazen kendi başlıklarımı kaybediyorum, CTRL+F ikilisi saolsun buluyorum. Gerçektende bir alt başlık açılırsa mükemmel olur.

Dark Ages Vampire - 2 Başlık (+1 gelecek)
Vampire The Masquerade - 4 başlık
Hunter The Vigil - 1 Başlık (1+ gelecek)

Bunların hepsi uzun soluklu oyunlar. Ve aynı zamanda sadece fikir aşamasında olan Mage The Ascension ve/veya Werewolf The Apocalypse oyunları var. Bi alt başlık çok gerekli gibi geliyor bana.
Fool Arcana
Üye
Bu bence olsa çok güzel olacak bir uygulama, belli başlı oyun dünyalarının alt başlıkları açılsa muhteşem olurdu hemde forum içi arşivleme açısından mükemmel olur.

Çok potansiyel var ve insanlar gerçekten emek verip güzel senaryolar,rpler yazıyorlar.

Bence dikkate alınmalı bu istek.
[WT]Elessar
Üye

Kesinlikle katılıyorum, Özellikle oyunu büyütmek istediğim halde bazen kendi başlıklarımı kaybediyorum, CTRL+F ikilisi saolsun buluyorum. Gerçektende bir alt başlık açılırsa mükemmel olur.

Dark Ages Vampire - 2 Başlık (+1 gelecek)
Vampire The Masquerade - 4 başlık
Hunter The Vigil - 1 Başlık (1+ gelecek)

Bunların hepsi uzun soluklu oyunlar. Ve aynı zamanda sadece fikir aşamasında olan Mage The Ascension ve/veya Werewolf The Apocalypse oyunları var. Bi alt başlık çok gerekli gibi geliyor bana.

Bleach'i unutmayın.. (:
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Ya benim oyun FRPler arasında kayboluyor bir çare ;D
discussioncontroller