Forum Oyunları Hakkında Öneriler
deddodeddo
Üye
Kabul görmüş her oyun için alt forum açılması şart bence. Bu alt forumlara da ilgili oyun yönetici yetkili olarak atanabilir.
[WT]Elessar
Üye
Deddo dedi:

Kabul görmüş her oyun için alt forum açılması şart bence. Bu alt forumlara da ilgili oyun yönetici yetkili olarak atanabilir.

Şöyle bir durum var ama: Forum Oyunları zaten alt konu. Alt konunun alt konusu olmuyor maalesef (Radyo konusunda baktım biraz öce, olmuyor. (: ). FRP kısmına koyulabilir ama...

Yani Forum Oyunları alt konusunun yanında "Bleach - FO" - "VtM - FO" vs gibi olabilir. Kurtadam gibi tek başlıkta ilerleyen oyunlar Genel alt forumdan devam ederler...
Apprentice
Üye
[WT dedi:

Elessar link=topic=10846.msg520367#msg520367 date=1243555328]
Şöyle bir durum var ama: Forum Oyunları zaten alt konu. Alt konunun alt konusu olmuyor maalesef (Radyo konusunda baktım biraz öce, olmuyor. (: ). FRP kısmına koyulabilir ama...

Yani Forum Oyunları alt konusunun yanında "Bleach - FO" - "VtM - FO" vs gibi olabilir. Kurtadam gibi tek başlıkta ilerleyen oyunlar Genel alt forumdan devam ederler...

Çokta güzel olur... Hem kalabalıktan kurtuluruz hemde içeriği dolu dolu tutabiliriz.  Kime dilekçe veriyoruz? =)

Shippo
Üye
Önerileriniz çok güzel. Ancak ben alt konu açamıyorum. Yalnızca başlık sabitleyebilirim ama konu sabitlemekle bölüm düzelecek gibi görünmüyor.
a_smurfa_smurf
Üye
O zaman bana bu konuda bir mail atabilir misin Shippo, hangi alt başlıkları açayım diye.
fragrant
Üye
Biz de alt başlık istiyoruz! =)

R.E.B.E.L, ROOM v1, ROOM v2, 3626, 3626 kütüphane.

Shippo
Üye
Şu an oynanmakta olan oyunlar(Vampire,R.E.B.E.L.S. gibi)ve şu an oynanmadığı halde ileride yeni turların açılabileceği muhtemel oyunlar(Death Note gibi)için alt başlıklar açılacak zaten. (=
Lord Inquisitor
Üye
Warhammer40k vardır umarım ??? Değil mi?

Editus: Ellerinize sağlık. 10 numara  :judge:
[WT]Elessar
Üye
Güzel olmuş.. :D
Fool Arcana
Üye
Harika olmuş sonunda ya :D
discussioncontroller