Warhammer 40k artifacts FRP DIŞI
oyunsever94
Üye
Arkadaslar bir beceriksiz frp manyagı olan ben warhammer 40k evrenini zaten hastsıydım ki buda etraftaki oyunlara katılmamla iyice arttı ve bende (lord saolsun) kendi FRPmi açmaya karar verdim.Normalde bu oyunu lordun kendi oyunu(burdan lorda saygılarla)açıcaktım ama lordun işleri varmış bu yüzden bende şimdi açmaya karar verdim.Kural olarak lordun kurallarının biraz değişmisin kullanacagız ki bunları setin son kısmı eldarlar için olan bölümünü bitirdigimde size anlatıcam.Simdilik 5 ırk var oyunda.

Space marines(ultramarines,blood angels,raven guard)
Eldar(ulthwe,biel-tan)
Chaos(chaos undivideda dahil olan tüm chapterlar)
Imperial guard(tevarus 8th regiment)
Tau(Vior'la)

Kısa zamanda açıcağım karakter bölümüne karakter kağırarınızı yazın eger katılmak istiyorsanız kuralları ise burdan açıklayacagım.
CoraxCorax
Üye
şahsen mischief i bırakalı baya olduğundan kuralları falan unuttum. bi hatırlatırsan sevinirim
oyunsever94
Üye
Şöyleki combat turnlerde 3 hamle yapabiliyorsunuz.Turne girdiginizde bu hamlelerin sırasını yazıyorsunuz.Skiliniz yeterse bir hamle zamanında iki hamleyi birlestirip uygulayabilirsiniz.Onun dısında normal turnlerde lordun ilerlettigi gibi ilerleticem.Skill chartıda tazınca ordan 4 skill  seçiceksiniz bunlar her level 5 artıcak dogal olarak onun yanında her level harcayacak 15 puanınız olucak ama sectiginiz karaktere göre büyü ve yeteneklerinizi ben vericem.Siz sadece karakteriniz biyografisini varsa kişisel itemlerinizi tanıtacaksınız ama bakın zırh silah demedim.Kşisel questlerinii hazırlarken kullanacagım itemler madalyon mühür vb.Bu arada karakterinizi tanıtırken hengi chapterdan oldugunu ve rütbesini söyleyeceksiniz ama çok yüksek rütbeli(lord,force commander gibi)karakterler olamassınız.
oyunsever94
Üye
tabikide,bir space marine ile normal armoru giymiorlar.
oyunsever94
Üye
Smite pşişik güçlerini kullanarak bir yerde alan etkili bir pşişik patlama yaratırsın bu patlama yakındakileri etrafa savurur ama senin bu levelinde çok güçlü değil.Mind strike tek bir düşmanın zihnine saldırırsın ve ve eger critlersen stun edersin adamı ve zaten olayda o.Herkese basşlarken jump pack veremem.Oyun sırasında bulursun bir yerden.
mephiston
Üye
okk
CoraxCorax
Üye
yanlız benim zırh chaplain armor yani bir power armor ile terminator armor arasında birşey ve otomatik jump pack le geliyor söyleyim.

silah belli zaten, crozius arcanum
oyunsever94
Üye
Ayıp ettin corax chaplain armoru biliyoruzda chaplain armorda jump pack varmıydıki?
CoraxCorax
Üye
Blood Angels chaplainleri aynı zamanda death company yi de yönettikleri için oluyor onlarda.
mephiston
Üye
oyunsever benim öğrenmem gerken bir şey var librarian diyince aklıma ilk gelen lightning bolt onu kaçıncı seviyede yapabilirim?
oyunsever94
Üye
Lightning bolt?Hönk.Coarx meydan senindir.Bu arada bu forumda bir sürü FRPci warhammer manyagı var snıyordum acaba nerdeler?
discussioncontroller