Warhammer 40k artifacts FRP DIŞI
tigurius
Üye
ben savaşmıyorum galiba turnler için adım geçmemiş o yüzden emir veriyorum ???
oyunsever94
Üye
Tigirius combat turnde yazan ilk isim ne bir bak istersen.Anlamıyorum nasıl görmedin?
tigurius
Üye
:-[ :-[ :-[ :-[ :-[ hmmmm yani ben kem küm
yanisi şu diğerleri gibi karakterimin ismini beklerken tigurus yazınca gözümden kaçmış şimdi yazıyorum
oyunsever94
Üye
Bu arada mephiston sen canına susadın galiba öle siper almaya çalışmak yerine smite yapıp ateş edebilmen.Evet sanırım delik deşik olcaksın ve bunu görmek için farseeri getirtmeme gerek yok.OLM SİPER ALIN LAN.
mephiston
Üye
hemmmmmen siper aldım :D
oyunsever94
Üye
Finrod nerde oda alsın siper yoksa bu gidişle üçün biri.
oyunsever94
Üye
Evet oyuncuların zorla siper aldıran ilk DM.Ama bunlar eğitim görevleri olduğundan böyle yapıyorum bundan sonra gidip kendinizi uçurumdan aşağı atsanız birşey demem.
DarkTemplarDarkTemplar
Üye
oyunsever kardeş bizim oyun baya geri kaldı yav :)
Şimdi işsiz olduğum için çok müsaitim ama iş bulsamda sonuçta akşamları gireceğimden gene yazarım. Bende aksaklık çıkmaz.
Sabırsızlıkla oyunun ilerlemesini bekliyorum :)
mephiston
Üye
birde grey knighta o kadar laf ettik gebersem gitsem o grey knightı korururum artık oyunsever tek isteğim grey knightı öldürme yani benden önce hiç olmazsa chapterın onurunu kurtaralım
DarkTemplarDarkTemplar
Üye
Ya son yazında donup kaldım diyebilirim. Savaş zamanını anlatmamışsın. Şu an sanki bir elinde pulse tüfeği diğerinde pulse carbine(anlamı ne bilmiyorum) çıldırarak chaoslara saldırmış (çılgın space marineler gibi) ve sonunda bu çılgınılığı bitince hiç bir şey hatırlamayan biri gibi hissediyorum oyunda :)
Birde gittikde ethernala benlik bişi yok sanırsam. Ethernal ile şu techmarine konuşcak. Haksızmıyım? Dolasıyla orasıda sana ait :)
Herhalde "Heyt nası beğendin mi ethernalı" dicek değilim :)
Ama genede bişiler yazabilirim.
discussioncontroller