Warhammer 40k artifacts FRP DIŞI
mephiston
Üye
bu gidişle void dragon tabi vulkan(ismi yanlış yazmış olabilirim)onu öldürmediyse o sonra horus yetmedi orkların tanrıları gorka morka sana o da yetmez tzeench khorne slaanesh ve nurgle bizzat beni öldürmeye gelicek

ciddiyim nasıl fantezilerin var anlamadım bi adamın normal olsun:D :D :D
oyunsever94
Üye
Yok olm hepsi hayvani güçlü olucak hepsinide ilk sana saldırtıcam hatta getiricem horus,imparator,ctan ve chaosu müttefik yapıp üzerine salıcam.
mephiston
Üye
şaşırmadım:D
mephiston
Üye
oyunsever artık abartmayalım ya oyunun başlayacağı tarihi söyle yada oyunu ilerlet lütfen
oyunsever94
Üye
Abi gerçekten şu aralar tatilde olduğumdan bilgisayar pek bakasım yok biz oyun için temmuz ayı ortaları diyelim.
DarkTemplarDarkTemplar
Üye
Beyler benim oyunu bırakmam gerekiyor. Bi uygun son hazırlarsın bana oyunsever :)
Bırakmam lazım çünkü okulu bırakıp askere gitme kararı aldım. Bide oyun zaten çok yavaş ilerliyor. Geç olmadan bırakıyım oyunu.
mephiston
Üye
temmuzun ortası dedin temmuz bitiyor başlasın artık oyun
oyunsever94
Üye
Peki abi oyun devam ettirmeden önce kimler burda kimler yok bir görelim.Gerçekten devam etmek isteyenler söylesin geri kalanlar için ise diyecek bir şeyim yok.Herkes tam olunca başlatırız.
mephiston
Üye
ya oyunu devam ettir yada ananıda al git(umarım alınmadın sadece rte ye ufak bir dokundurma yaptım)
oyunsever94
Üye
Tamam ettiriceğim dedim.Şimdi devam etmeyek isteyenler söylesin.
discussioncontroller