Warhammer 40k artifacts FRP karakter yaratma ekranı ve skill chart
DarkTemplarDarkTemplar
Üye
İsim :XelNaga
Irk : Tau - Erkek
Rütbe : Elit Fire Warrior
World : Tau Septs

Inventory :
1. Elit Tau Armor
2. Pulse Rifle
3. Pulse Carbine
4. Shield Drones
5. Fusion Granade
(Yakın dövüş silahı olmadığından İkinci islah olarak tabanca gibi olan pulse carbine koydum. Aynı zamanda fusion bomb fırlatma özelliği vardır. Shiled drone enerji kalkanı yaratan ve menzilli silahların atışlarını engelleyen bir drone.)

Spells :
1. Target Lock

Target Lock: Hedefe kilitlenip kesin bir şekilde nişan almasını sağlar.

Level : 1

EXP : 0

HP : 105 + 4

MP : 129 + 7

Skills :
1. Ranged combat trainning
2. War trainning
3. Technology
4. Knowledge

Biografi:

Geçmişi hakkında pek bilgisi olunmasada iyi bir aile arasında büyüdü. Genç yaşlarında yeteneğini anlaşılıp askeri olarak yetiştirilmeye başlamışdır. Söylentilere göre uzun bir zaman gizli bir göreve gitmiş ve dönüp başarılı olduğunda Elit Fire Warrior rütbesine atanmıştır.
oyunsever94
Üye
HMMM şimdi şöyleki commander gibi bir über class olamassın.Ha firewarior ve stealthsuit olabilirsin veya bir pathfinder ama commander veya ethearel benzeri bir über class üzgünüm.
DarkTemplarDarkTemplar
Üye
Hmmm Frie warrior olarak pek bilgi yoktu bende battlesuit olayım dedim baktım o battlesuit hoşuma gitmişdi :d neyse değiştiriyim.
AgnusDei
Üye
Berk arkadaşımızı yeni yeni tanımaya başlıyorsun, herkesin hevesini kursağında bırakmak konusunda uzmandır kendisi..........
DarkTemplarDarkTemplar
Üye
Hallettim. Elit Fire Warrior olarak değiştirdim. Şimdi oyuna nasıl dahil olacağımm?
oyunsever94
Üye
Dediğim gibi senin giriş metnini yazar yazmaz dahil olacaksın.
Spetnaz55
Üye
Arkadaşlar peki ben katılabilirmiyim?Chaos olarak.
oyunsever94
Üye
Evet katılabilirsin ama oyun şu an askıda.Yani ben en azından  kafamı bir rahatlatıncaya kadar(1 temmuz)oyun donduruldu.
Spetnaz55
Üye
İsim: Ralph Cornelius
Irk: İnsan- Erkek
Rütbe: Chosen Captain
Lejyon: World Bearers

Ekipman:
Bir elde Chain Fist
Diğer elde Power Fist ve Plasma Pistol
Power Armour
Jump pack

Skiller:
War training
Close combat training
Corruption
İnspire fear

Level: 1
Exp: 0

Hp:135+20
Mp:140+10

Biografi:
   Ralph Cornelius Horus Heresy'e kadar imparatora sadık bir Space Marine'dı.Ama Horus Heresy'de İmparatorun ölmüş olduğunu duydu.Çok büyük bir bunalıma girdi.Uğruna savaştığı her şey boştu.
Girdiği her çatışmaya bu düşüncelerle giriyor.Kimi öldürdüğüne bakmadan rastgele ateş ediyordu. İnsanların böyle kandırıldığını her düşündüğün de çılgına dönüyordu. En sonunda gerçekten çıldırdı.Sorulan sorulara yanıt vermiyor, etrafta deli gibi dolaşıyordu.Ve en sonunda World Bearers'a katılmaya karar verdi.Deli olmasına rağmen oldukça başarılı oldu ve büyük güçlere sahip oldu. 
KaRaDaVuT
Üye
İsim: KaRa DaVuT
Irk: İnsan -erkek
görevi: Black Templars fifth company chaplain
Millet: Adeptus Astartes-Black Templars

Inventory:
Chaplain armor
Rosarius
Crozius Arcanum
Bolt pistol

Büyü:
Rally
Command
Charge
Strike of faith

Level:1

EXP:0

Hit Point:125 +50 hp

Mana Point:100 mp + 35 mp

Skills:
Close combat training
War training
will training
courage and victory

Biyografi:

Heresy öncesinde, Rogal Dorn un İmperial Fist legion unun üyesi olarak pek çok savaşa katılmış, çok tecrübeli bir adeptus astartes olan Kara Davut, Horus Heresy sırasında, Terra ya dönüp İmperial Fortress ı korma görevini üstlenen İmperial Fist ile birlikte, hainlere karşı savaşmış, orda aldığı ölümcül yaralar sebebiyle hafızasını kaybetmiş ve aldığı eğitimlerin çoğusunu unutma aşamasına gelmiştir.
Apothecary ler tarafından iyileştirildeikten sonra, savaş sırasında imparatorun da ağır yaralandığını öğrenip, tanrı imparatoruna ihanet ettiğini ve onu koruyamadığını hatırlayan Kara Davut, bundan sonra onun inancını ve Imperial Cult u her yerde taşımaya ve böylece biraz olsun kendi affedilişini sağlamayı umarak yemin eder ve Ecclesiarchy (Adeptus Misintorum) tarafından Chaplain (War Priest) erğitimi alır.
Eğitiminden sonra, Black Templar Chapter ına katılan Kara Davut, Burada Grimaldus (Chaplain of Black Templars, Hero of Helsreach) un altında, diğer chapter chaplain leri ile bilrikte yıllardır savaşmaktadır. katıldığı savaşlar arasında  efsanevi Third War of Armaggedon, Declates Crushade gibi savaşlar vardır
discussioncontroller